Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

I pick you -idézetes fém ékszer

I pick you -idézetes fém ékszer leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~10 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Maratott gitár pengető, "I Pick you"

A felület érdekessége a kiemelkedő betűk.
Hogy épp mennyire rusztikus, vagy sima, az meglepetés, de külön kérheted, hogy mire törekedjek :)
Ideális ajándék gitárosoknak és gitár rajongóknak!
Különösen szép ajándék a fiúknak (de a lányok is szeretik).

Elkészítési idő 5-6 munkanap, amig el nem adom a képen láthatót, akár másnap tudom küldeni.

Kézzel készítem ezt a medált, 1 mm -es vörösrézlemezből kézzel fűrészelem, saját egyedi tervet készitettem hozzá, és maratok ki belőle, és gondosan csiszolom, hogy sima legyen és antikolom.

A medál, mellé egy igényes bőrszíj jellegű láncot is adok. A készlettől függően de általában fonott láncot, az jól illik hozzá.

A pengető körülbelül akkora, mint egy átlagos gitár pengető. Szélesség: 30 mm, Hossz: 33mm

I pick you -idézetes fém ékszer jellemzői

kézműves termék, készítette: amuletta
rendelésre készül, elkészítési idő: ~10 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyag

saját alapanyag
saját maratott lemez

jellemző

színek

termékkód
3232980

feltöltve
2018. október 6.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

I pick you -idézetes fém ékszer szállítása

Készleten levő termékeket 3 napon belül postázom, a többit előreláthatólag 10 munkanapon belül.

Ha a termék nem tetszik, nem megfelelő minőségű 14 napon belül visszaküldheted, és visszafizetem az árát. A postai költség téged terhel.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 675 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 625 Ft 705 Ft
Elsőbbségi, ajánlott levél, DÍSZDOBOZBAN, előre fizetéssel 780 Ft 960 Ft

I pick you -idézetes fém ékszer alkotója: amuletta

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: