Vintage kulcstartó -  - Meska.hu Vintage kulcstartó -  - Meska.hu Vintage kulcstartó -  - Meska.hu
Vintage kulcstartó -  - Meska.hu Vintage kulcstartó -  - Meska.hu Vintage kulcstartó -  - Meska.hu
Vintage kulcstartó -  - Meska.hu
Vintage kulcstartó -  - Meska.hu
Vintage kulcstartó -  - Meska.hu
Vintage kulcstartó -  - Meska.hu Vintage kulcstartó -  - Meska.hu Vintage kulcstartó -  - Meska.hu
Akril, átlátszó keretben vintage képpel készítettem ezt a kulcstartót. Bronz masni és áttetszô gyöngyök egészítik ki a retro hatást. Mindkét oldalán képpel.. Karikával együtt kb. 9 cm magas.
Összetevők

bőr, kulcskarika, szegecs, ezüst, akril, vintage, retro, gyöngy, masni, lánc


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Kézműves termék



Technika

festett tárgyak, baba-és bábkészítés


Jellemző

Színek

ezüst, fekete, narancssárga


Termékkód

3194922


Eladó

Ujpál Klára, 8000 Székesfehérvár, Csanádi Imre tér 3. fszt. 3.

Kedves Vásárlóim,
A megrendelt termékeket a vételár bankszámlámra beérkezése után, mihamarabb postázom buborékos borítékban, ajánlva, vagy ajánlott elsőbbségivel, FOXPOST-tal a Meskán megadott címre. Természetesen a rendelés leadása után e-mailben egyeztetünk a részletekről.
Utánvétes fizetéssel a korábbi rossz tapasztalatok miatt nem postázok.
Személyes átvételre kizárólag Székesfehérváron, előre egyeztetett időpontban van lehetőség.

A postai úton bekövetkezett hibákért felelősséget nem tudok vállalni.
Kérésem, hogy kapjak egy választ az általam küldött, a vásárlás részleteit tartalmazó e-mailemre. Természetesen ezt kérem a vásárlástól való elállás esetén is. Ha választ sem kapok és az utalás sem érkezik meg egy héten belül, a Meskával töröltetem az adás- vételt!


Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
csomagautomata előre fizetéssel
990 Ft 990 Ft
házhoz szállítás előre fizetéssel
2 190 Ft 2 190 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel
950 Ft 1 050 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel
1 050 Ft 1 150 Ft
20.000 Ft vásárlás és előre fizetés esetén ingyenes
0 Ft 0 Ft
Személyes átvétel Székesfehérvár
0 Ft 0 Ft

Készítette

Róla mondták

“Igazán klassz db. Abszolút nyerő volt már az első pillanatban. Készítőjét csak ajánlani tudom :-)”

cctacs

Egyedi rendeléseket is vállal

klarion további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek