Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Holt tengeri iszapos kecsketej szappan

Holt tengeri iszapos kecsketej szappan leírása

Kérlek, ha Karácsonyi ajándékként szeretnél tőlem szappanokat + 1 hét szállítási idővel számolj, köszönöm!

Furcsa, szürke színű ez a szappanom, de a külseje ellenére ajánlom mindenkinek, mert egy hetes használat után az ember belátja, hogy olyan értékei vannak, ami miatt meg kell bocsátani zord külsejét! :)
A természetes tengeri iszap magnéziumból, nátriumból, káliumból, kálciumból és brómból álló ásványi anyag együttese biztosítja bőrünk számára a nélkülözhetetlen tápanyagokat és szabályozza a bőrsejtek víztartalmát is.
Leradírozza az elhalt hámréteget, utat nyitva az ásványi elemek behatolásának.

Gyulladáscsökkentő, faggyúmirigy szabályozó hatása következtében a zsíros bőr normalizálására is kiváló.
Ugyanúgy, mint többi szappanom, ez is 30%-ban kecskelányaim tejét tartalmazza!

Súlya: 10-12 dkg.

Csomagolása: papírpánt, celofánzacskó.

Az ár 1 db. szappanra vonatkozik, a képeken szereplő egyéb tárgyak csak dekorációs célt szolgálnak!

és egy vásárlói vélemény:

Nagyon jók a szappanok, igaz még csak a holt tengeri iszaposat használtam de már hétfő óta látható az eredmény, vegyes bőrtípusba tartozom és az olajosabb területeken megszünt a csillogás, mitesszereket kitisztította, a pórusok szépen összehúzódtak, sokkal tisztább mattabb bőrképem lett :)) Mindez napi 2x-i használat mellett. Mindenképp fogok még tőled vásárolni, szóval nehogy abba hagyd a szappankészítést! :))
Tényleg nagyon jók, maximálisan elégedett vagyok.Köszönöm mégegyszer :)

üdv.
Niki

Holt tengeri iszapos kecsketej szappan jellemzői

kézműves termék, készítette: esterella

színek

termékkód
754507

feltöltve
2010. november 30.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Holt tengeri iszapos kecsketej szappan alkotója: esterella

esterella Kedves Látogatóm!

Boltomba belépve kizárólag természetes anyagból készült kecsketejszappanokat és időnként más kézműves termékeket is találsz!
Büszke vagyok rá, hogy Magyarországon elsőként készítettem teljes farm kecsketejből szappanokat. Itt a Meskán is sokáig egyedül voltam szappanárus. :) Azóta a természetes szépségápolás az életemmé vált, ez a munkám és a hobbim is egyben. 7 év alatt nagyon sok ember bőrproblémáján segítettem már és ez ad újabb és újabb lendületet, energiát munkám folytatásához. Álmom az, hogy a jövő nemzedék a drogériák polcairól már kizárólag a természet adta kozmetikumokat, tisztálkodási szereket választja és így sokkal kevesebb ekcémás, pszoriázisos, allergiás bőrű gyerek nőjön fel!

Újabban Törökországból küldöm termékeimet hűséges vevőimnek! :-)

A megrendelések teljesítését 7-10 nap alatt tudom vállalni, attól függően, hogy az adott időszakban mennyi megrendelés érkezik!

Így ír egyik visszatérő vevőm:

Szia Eszter!
Tökéletes állapotban érkeztek meg a szappanok!
Megjegyzem, gyorsabban ért ide mint egy tértivevényes levél Budapestről!
(2015.05.27 szerdán 19.10-kor regisztrálták Törökországban,
2015.06.01. hétfőn 11.32-kor nyomtatta ki az értesítőt a kézbesítő Dunaújvárosban)
A rózsásat próbáltam ki először, csodálatos! Selymesen habzik, fantasztikus az állaga is!
A kozmetikusom most jegyezte meg, hogy sokkal jobb a bőröm állapota, amióta a szappanjaidat használom!
A 6 éves fiam, a férjem és az anyukám is imádja!
Még egyszer köszi, puszi:
Johanna

A visszajelzések alapján az itteni szappanjaim (valószínűleg az itt, helyben hidegen préselt olivaolajnak, vagy talán a kecskevajnak köszönhetően, amit belecsempésztem a receptjeimbe:-) még finomabbak! Selymesebb, intenzivebb a habzásuk, krémesebb a bőr használatuk után!

Jó nézelődést kívánok: Eszter