Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Waldorf baba 30cm-es

Waldorf baba 30cm-es leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~15 nap
A termék a képen látotthoz képest több részletben is eltérhet.

Waldorf baba kb. 30cm-es

Természetes alapanyagokból készült. A baba a Waldorf-féle oktatás része, de azok is szeretni fogják akik a hagyományos nevelést részesítik előnyben. Puhasága, formája, kedves arca miatt szívesebb ölelnek magukhoz egy ilyen babát a gyerekek, mint egy műanyagot.
Könnyen öltöztethető, rugalmassága, jó tartása miatt. Kifejezetten úgy tervezték, hogy a gyerekek magukra ismerhessenek benne, ennek szellemében alakult ki a teste. Haja moherből vagy fonalból készülhet, kézzel formázható.

Saját elképzelés szerint készítem el, lehet választani, hogy milyen legyen a haja színe és hosszúsága, milyen ruhája legyen.
Később lehet hozzá plussz ruhákat is vásárolni.

Waldorf baba 30cm-es jellemzői

kézműves termék, készítette: millababa
rendelésre készül, elkészítési idő: ~15 nap
A termék a képen látotthoz képest több részletben is eltérhet.

színek

termékkód
3021598

feltöltve
2017. december 25.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Waldorf baba 30cm-es szállítása

Pilisszentivánon, Pilisvörösváron és Solymáron megbeszélés alapján személyesen is átvehető.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 800 Ft 800 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 1 000 Ft 1 000 Ft
Futárszolgálat utánvéttel 1 500 Ft 1 500 Ft

Waldorf baba 30cm-es alkotója: millababa

millababa Magyari Csillának hívnak, Gödön nőttem fel, mikor férjhez mentem akkor költöztem Pilisszentivánra.
Kiskoromban varrónő vagy óvónő szerettem volna lenni.
Általános iskola után varrónőnek tanultam, majd divattervezőnek. Nagyon szeretek varrni, de ez nem könnyű pénzkereseti lehetőség. Így mikor a második kisfiammal voltam otthon, elvégeztem az óvónőképzőt is. 2010-ben mikor a kislányomat vártam végigjártam a játékboltokat, de nem igazán találtam olyan babát amit szívesen odaadnék neki. Ekkor kezdtem el keresni valami olyat amit én is megvarrhatnék otthon. A főiskolán tanultunk a Waldorf-pedagógiai módszeréről, szemléletéről, nekem ez akkor nagyon tetszett, és itt hallottam először a babákról is. Sokat kutattam és próbálkoztam mire kialakultak a babák. Azóta megszületett a negyedik gyerkőcünk is, és már neki is van manója.
Az ékszerek készítése gyermek korom óta érdekel, nagyon szívesen készítem őket. Szeretem a természetes dolgokat, ezért is kezdte el az ékszereimet is ásványgyöngyökből készíteni.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: