Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Csók medál. CSAK RENDELÉSRE! Ezüst \"Csók\" medál.

Csók medál. CSAK RENDELÉSRE! Ezüst \"Csók\" medál. leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

A Csók

Annyi mindent tudunk és mondunk róla, megéljük és sóvárgunk utána, mégis azt gondolom, hogy a csók és szerelem titokzatossága, végtelen árnyaltsága a világ végéig fog tartani.
A nagybetűs tudomány is így van ezzel. A mai napig fejtegeti, elemzi, kutatja a csók és a szerelem \"dolgait\".
Felmutat eredményeket, majd visszavonja őket. A határozott állásfoglalásai is csak addig tartanak, míg nem jön egy újabb elmélet, valami újabb megközelítéssel és már javítja is az addig kőbe vésett feltevéseit.

Személyes véleményem szerint ez egy okból ered. Mindig \"kicsúszik\" a tudomány kezei közül a LÉLEK. Az életnek számos olyan területe és síkja van, amit nem lehet megmagyarázni anélkül, hogy a LELKET, a transzcendenst ne vonnánk be a vizsgálat körébe. Nagy tudósaink, Einsteinre vagy Szentgyörgyi Albertre gondolok például, akik addig-addig nagyították a parányt a mikroszkópjaik alatt, míg be nem ismerték a végén: tovább csak Isten van.

Van egy olyan világkép, ami azt mondja, hogy az anyagi és a lelki világ emberben való legközelebbi kapcsolódási pontja a légzés. Testünk a légzéssel kapcsolódik be a világot átható lelki életerőbe, a légzéssel cirkulál bennünk az az energia, ami az egész anyagi világ alapja.

Hogy ez így van vagy nincs, majd csak életünk végén tudjuk meg, de a magam részéről is hasonlókat gondolok.
Kilehelte a lelkét. Lelket lehelt belé. Lélekpára. Lélegzet lélek. Lélegzet = lélek-zet. Nem én mondom, hanem az etimológiai szótár.

Amikor két lélek olyan közel kerül egymáshoz, hogy már csak egy szikrányi pont választja el őket fizikailag, akkor megtörténik a csók. Ha pedig a csók is megtörtént, akkor már az a pont is eltűnik, és egy közös tér marad csak, a szerelem. Nincs én és te, nincs egy vagy kettő, csak az az új dolog van, aminek a lélegzetében két lélek újraszületett. Örvény, hullám, folyam, nektár.

Nem akarok a hormonokról, a nyálról, a nyelvről, az izmokról, a szagokról beszélni. Az maradjon a tudomány dolga.

Ha két lélekzet összefonódik, olyan dolgok történnek, mint a teremtés hajnalán.
Mikor az ég megérinti a földet, megszületik egy gyermek. Szívében rejtve egy csepp ártatlanságot, hogy reményt hozzon a tékozló lelkek közé. Az apró kis újszülött a világ legnagyobb tanítója, édes csókok gyümölcse.

Köszönöm, hogy elolvasták!

Fehér Péter

Az ár a medálra vonatkozik. A nyaklánc csak dekoráció a képen, de természetesen nyakláncot is tudok küldeni a medálhoz, csak egyeztetni kell velem.

A medál méret: 4 cm
Egy rubin van foglalva a közebébe.

Köszönöm, hogy benézett hozzám!

Csók medál. CSAK RENDELÉSRE! Ezüst \"Csók\" medál. jellemzői

kézműves termék, készítette: egszeresz
rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

jellemző

színek

ajándék nekik

termékkód
3132308

feltöltve
2018. május 16.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Csók medál. CSAK RENDELÉSRE! Ezüst \"Csók\" medál. szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 1 100 Ft 1 100 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 100 Ft 1 100 Ft
Futárszolgálat előre fizetéss díszcsomagolásban 1 700 Ft 1 700 Ft

Csók medál. CSAK RENDELÉSRE! Ezüst \"Csók\" medál. alkotója: egszeresz

egszeresz Meska interjú az alkotóval »

Sok szeretettel üdvözlöm! Köszönöm, hogy benézett hozzám!

Én egy lassan elfeledett, egyre ritkább mesterség, az ezüstművesség gyakorlója vagyok. Eredeti szakmám az aranyművesség, de a 20 év munkával eltöltött idő alatt egyre jobban az ezüstművesség felé fordultam.
Termékeim között saját készítésű ezüst tárgyak, ékszerek, miniatúrák, kisplasztikák és sok más különlegesség és érdekesség található. Az alkotásaim többsége egyedi alkotás, vannak köztük zsűrizett dolgok is. Minden tárgy a két kezem munkája, szívesen és lelkesen készítem őket. Az ékszereimet és miniatúráimat ugyanazokkal a módszerekkel és technikákkal készítem, mint régen a céhes időkben, a kicsi manufaktúrák idejében. Az ékszereim teljesen egyediek, saját tervezésűek, többnyire mély szimbolikával és filozófiai tartalommal rendelkeznek. Az ezüsttárgyaim és miniatúráim között vannak régiség-másolatok is.
Elképzelhető, hogy találkoztak már velem kézműves vásárokban, évek óta részt veszek ilyen rendezvényeken. Sok kedves visszatérő vásárlóm örömére most itt a Meskán is megjelentem.
Mindent megteszek, hogy a leendő és meglévő vásárlóim tökéletesen elégedettek legyenek a megvásárolt alkotásokkal. Szívesen válaszolok minden érdeklődő nemesfémekkel, tárgyakkal, ékszerekkel stb. kapcsolatos kérdésére.

Az internet egy sajátos felület, kölcsönös bizalmon és megértésen alapszik. Remélem, hogy az Ön bizalmát is elnyerem!

Kérem, nézzenek körül nálam! Biztosan találnak valami szép és különleges dolgot, ami elnyeri a tetszésüket!

A Meska által készített interjúban egy kicsit közelebbről is megismerhetnek.

Fehér Péter ékszerész ( égszerész )

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek