Zöld masnis gyerekek  - válltáska  -  - Meska.hu Zöld masnis gyerekek  - válltáska  -  - Meska.hu Zöld masnis gyerekek  - válltáska  -  - Meska.hu Zöld masnis gyerekek  - válltáska  -  - Meska.hu
Zöld masnis gyerekek  - válltáska  -  - Meska.hu Zöld masnis gyerekek  - válltáska  -  - Meska.hu Zöld masnis gyerekek  - válltáska  -  - Meska.hu Zöld masnis gyerekek  - válltáska  -  - Meska.hu
Zöld masnis gyerekek  - válltáska  -  - Meska.hu
Zöld masnis gyerekek  - válltáska  -  - Meska.hu
Zöld masnis gyerekek  - válltáska  -  - Meska.hu
Zöld masnis gyerekek  - válltáska  -  - Meska.hu
Zöld masnis gyerekek  - válltáska  -  - Meska.hu Zöld masnis gyerekek  - válltáska  -  - Meska.hu Zöld masnis gyerekek  - válltáska  -  - Meska.hu Zöld masnis gyerekek  - válltáska  -  - Meska.hu
Első látásra beleszerettem ebbe az anyagba is, amin a huncut kis gyermekarcok mintája mosolyt csal mindenki arcára. Egy ilyen anyagú táskát varrtam a fiatalabb lányom részére, neki a kedvence lett, de nyugodt szívvel tudom ajánlani kismamáknak is. Épp akkora, hogy a legfontosabb holmik beleférnek. Elöl világos zöld pöttyös szalag és masni díszíti. Mágnespatenttal záródik, belül három részre osztott belső zsebet találsz. Vállpántja állítható! Vatelinnel bélelt. Méretei: Szélessége: 35 cm Szájánál: 24 cm Magassága: 37 cm
Összetevők

textil, mágnespatent, szalag, farmer, fém szabályzó


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Kézműves termék



Technika

varrás


Jellemző
szalag, vidám, praktikus, masni, kockás, pöttyös, kismama

Színek

kék, zöld, mintás


Termékkód

3030837


Eladó

Fábián Lászlóné, 5350 Tiszafüred, Húszöles út 75.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel
950 Ft 1 400 Ft

Készítette

Róla mondták

“Minden rendben, és gyorsan zajlott. Az áru minősége kifogástalan volt. Köszönöm!!”

Kardhalas Kardhalas

Egyedi rendeléseket is vállal

Neked ajánljuk.