Minden elemében tiszta fa felhasználásával készült, ágyneműtartós ágy. Magasságával, kívánság szerint lehet változtatni a tárolás űrt...

kézműves termék, készítette: tothalex
rendelésre készül, elkészítési idő: ~20 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: fa
technika: famegmunkálás

Ágy retro szemlélettel 190000 Ft

Ágy retro szemlélettel 190000 Ft leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Minden elemében tiszta fa felhasználásával készült, ágyneműtartós ágy. Magasságával, kívánság szerint lehet változtatni a tárolás űrtartalmán.

Ágy retro szemlélettel 190000 Ft jellemzői

kézműves termék, készítette: tothalex
anyag/összetevő
fa

technika

színek

termékkód
3540089

feltöltve
2019. október 6.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Ágy retro szemlélettel 190000 Ft szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft

Ágy retro szemlélettel 190000 Ft alkotója: tothalex

tothalex
Szerelmem a fával 25 éve kezdődött és a mai napig lángol, ez egy izgalmas új területnek számított, melyben ki tudtam élni kreativitásomat. . Eleinte ?csak? egy emeletes faházat építettem, a család hétvégi házaként, a későbbiekben használati és dísztárgyak készítésében is leltem örömömet. A barátok, ismerősök, szomszédok, látva a munkáimat, kértek fel, hogy készítsek nekik is egy fedett kerti étkezőt, ülőgarnitúrát, esővédőt stb. Az utolsó 10 évben már a két szakmát ötvöztem, mely a referencia fotókból jól kivehető. Számomra fantasztikus érzés, hogy pl. a képen látható garnitúrának minden fázisa a saját kezem munkáját jelzi, a fa leszabásától, a gyalulás, összeállítás és festésen keresztül a kárpitozásig, egy új, izgalmas terméket kapva, ez így örömmel teli, szerethető dolog.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: