Könnyed tüll anyagból készülő szoknya (2 réteg gazdagon ráncolt tüll és alatta egy harmonizáló dzsörzé alsószoknya hogy ne látsszon át....

iparművész termék, készítette: violadesign
rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: tüll, szatén, dzsörzé
technika: varrás

Shining Rose - tüll szoknya

Shining Rose - tüll szoknya leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Könnyed tüll anyagból készülő szoknya (2 réteg gazdagon ráncolt tüll és alatta egy harmonizáló dzsörzé alsószoknya hogy ne látsszon át. A dereka szintén passzoló színű szaténból van.
A hossza választható, de javaslom a térd alattit, mivel a rövidebb a tüll merevsége miatt "tütü" hatást ad.
Színe választható, mellékelek képet, melyen látod milyen tüllök elérhetőek.

Szükséges méretek:
derékbőség
szoknyahossz

Shining Rose - tüll szoknya jellemzői

iparművész termék, készítette: violadesign

technika

színek

termékkód
3394766

feltöltve
2019. április 7.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Shining Rose - tüll szoknya szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 490 Ft 1 000 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 1 700 Ft 1 500 Ft
Foxpost 700 Ft 500 Ft

Shining Rose - tüll szoknya alkotója: violadesign

violadesign Meska interjú az alkotóval »

Tizenéves korom óta foglalkozom varrással,egyik szakmám női ruha készítő modellező technikus, és a mai napig rendszeresen varrok. A mindennapi darabok mellett készítettem jelmezeket, táncos ruhákat, táskákat és kalapokat, egyéb kiegészítőket. A haute cotoure stílus híve vagyok, kicsit eklektikus, extravagáns, kísérletező. Érdekesnek találom a teljesen eltérő típusú anyagok kombinálását, törekszem az egyedi látásmód megjelenítésére. Kedvenceim a természetes alapanyagok.
"Azért vagyok itt, hogy álmodozásra késztessem az embereket...s hogy képességeim szerint a legcsodásabb ruhákat készítsem. Ez a kötelességem." (John Galliano)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: