Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Csodaszarvas I. díszpárna

Csodaszarvas I. díszpárna leírása

késztermék, azonnal szállítható

Díszpárna 45x45 cm. Foltvarrás technikával készült, Magyar népi motívum disziti. Egymással harmonizáló minőségi pamutvászon anyagot használok minden esetben hozzá. Cipzárral záródik az alján. Belülről a varrat ráhagyásokat eltisztáztam.
Kímélő programon mosható 30-40 fokon, enyhe centrifugázás mellett. Az anyagot beavattam. Ajánlom színfogó kendő használatát.
Belső párnával együtt postázom.

Minden darab saját tervezésű és egyedi kivitelezésű.

Csodaszarvas I. díszpárna jellemzői

kézműves termék, készítette: TulipantosTextilia
késztermék, azonnal szállítható

színek

ajándék nekik

termékkód
2872424

feltöltve
2017. július 24.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Csodaszarvas I. díszpárna szállítása

Számlát a csomagba helyezem.

Ha nem azt kapod, amit a fotó alapján vártál, nyugodtan írd meg nekem, megoldjuk!

Személyes átvételi lehetőség Siófokon

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Futárszolgálat utánvéttel 1 110 Ft 1 290 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 890 Ft 890 Ft

Csodaszarvas I. díszpárna alkotója: TulipantosTextilia

TulipantosTextilia Kedves Érdeklödő!

Dávid Anikó vagyok. Több mint 30 éve végeztem nőiruhakészítő szakon. Abban az időben nagyon szerettem varrni, hímezni, kötni......., de közben megszületett első gyermekem és teljesen más irányba fordult az életem.
Pár éve elkezdett foglalkoztatni a Magyarság múltja, kultúrája, népművészete. Elkezdtem újból hímezni, természetesen Magyar motívumokkal-szimbólumokkal.
A régi világban Őseink szinte minden tárgyat díszítettek. Ezek a szimbólumok-motívumok nem csak szépek, hanem hatalmas erejük van. Egészséget, szerelmet, termékenységet, összetartozást, boldogságot sugároznak ma is Nekünk és a környezetünknek.
Ebben az évben úgy hozta a sors, hogy el kellett gondolkodnom azon, mit is szeretnék csinálni igazán, örömmel, szívből, szeretettel!
Tudtam, hogy varrni szeretek és nagyon szeretem a Magyar kultúrát, népművészetet. Gondolatból tett lett, megvalósultak a boltomban található egyedi általam tervezett termékek, minőségi alapanyagokból.

Az ember lelke örül, amikor ránéz az elkészült munkájára és tudja, hogy örömet okoz vele másnak is!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek