Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Nap selyem mandala falikép

Nap selyem mandala falikép leírása

késztermék, azonnal szállítható

AKCIÓ! 4900 Ft helyett 3500 Ft!

Egyedi tervezésű és készítésű mandala, selyemre festve. Egyedi, csak 1 darab készül belőle.

20*20 cm-es keretes vászonra feszítettem, akasztóval láttam el, így falra akasztva foglalhatja el méltó helyét a lakásban.

A vörös és sárga árnyalataival, valamint a formákkal dinamizmust, energiát közvetít a tulajdonosának.

Ha 10.000 Ft felett rendelsz, a szállítási költséget én állom Magyarország területén mindenhova (előre utalás esetén)!

Nap selyem mandala falikép jellemzői

kézműves termék, készítette: sztykee
késztermék, azonnal szállítható

technika

színek

termékkód
3319116

feltöltve
2019. január 12.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Nap selyem mandala falikép szállítása

A termékeket minden esetben légpárnás borítékban küldöm.
Az utánvét sajnos megemelné a szállítás költségét, a terméket előre utalással lehet megvásárolni. Az összeg beérkezése után 1 napon belül postázom.

Ha több terméket vásárolsz a boltomból, akkor a szállítási költséget illetően kérlek egyeztessünk mielőtt véglegesíted a vásárlást, hogy meg tudjam adni a végleges postaköltséget.

Ha 12.000 Ft felett rendelsz, a szállítási költséget én állom Magyarország területén mindenhova (előre utalás esetén)!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 490 Ft 1 490 Ft

Nap selyem mandala falikép alkotója: sztykee

sztykee A boltomban már süthető gyurmából készült ékszereket is találsz. Hogyha egyedi, kézzel készült, különleges ékszereket hordanál, akkor nézz körül, hátha megtalálod a hozzád illő darabot.
Ezeket az ékszereket most BEVEZETŐ ÁRON kínálom.

Saját tervezésű mandalákat festek selyemre, ezekből készítek ablak-, illetve fali képeket.
Boltomban válogathatsz kiegészítőket is, vidám, divatos kendőket, sálakat is festek tiszta hernyóselyem alapanyagból, és gyűrűk, nyakláncok, fülbevalók egészítik ki a kollekciót.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: