Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Gyöngy horgolt nyaklánc

Gyöngy horgolt nyaklánc leírása

késztermék, azonnal szállítható

Cseh üveggyöngyből horgolt, egyszerűen elegáns, olykor mégis hétköznapi viseletre szánt nyakék.

Gyöngy horgolt nyaklánc jellemzői

kézműves termék, készítette: fruzsgyongy
késztermék, azonnal szállítható
anyag

technika

jellemző

színek

ajándék nekik

termékkód
2998254

feltöltve
2017. november 26.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Gyöngy horgolt nyaklánc szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 145 Ft 195 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 395 Ft 445 Ft

Gyöngy horgolt nyaklánc alkotója: fruzsgyongy

fruzsgyongy Péterfy Fruzsina vagyok. Mindig vonzódtam az egyedileg, kézzel készült tárgyakhoz. Így nem véletlen, hogy sok technikát kipróbáltam már, de mindig van néhány, ami jobban megfogja az embert. A gyöngyfűzés volt az első, amibe igazán sok energiát fektettem. Néhány éve az egyik gyöngyös bolt vitrinjében lévő csodás ékszerek indítottak el a gyöngyözés irányába. Akkor még nem is gondoltam volna, hogy a gyöngyfűzés így kinőtte magát. Azóta bújom a gyöngyös oldalakat, mindig találok újabb és újabb mintákat, amiket muszáj megfűznöm.
A második nagy "szerelem" a manapság egyre szélesebb körben közkedvelt vidékies, romantikus stílus lett főleg lakberendezés terén. Így egyre jobban foglalkoztat a régi bútorok újraálmodása.
Remélem sokan örömüket lelik majd kézzel készített tárgyaimban.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek