Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Én, és a világ

Én, és a világ leírása

Filccel készült ez a rajz rajzkartonra a világról.

Méret: 21 x 30 cm

Én, és a világ jellemzői

kézműves termék, készítette: JujoBoro
anyag

saját alapanyag
rajzok

színek

termékkód
2756361

feltöltve
2017. február 25.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Én, és a világ szállítása

Személyes átvételre Budapesten a 3.kerületben, Nyugatinál, Árpád-hídnál, Margit-hídnál lehetséges.

Mindig ajánlottan, gondosan csomagolva küldöm a megvásárolt terméket. Ha igény van rá elsőbbségivel adom fel a postán.
Természetesen a szállítás közben megsérült vásárolt terméket kicserélem, megjavítom, ha szükséges a vételárat visszatérítem.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
WEBOX csomagautomata előre fizetéssel 599 Ft 599 Ft
WEBOX csomagautomata utánvéttel 599 Ft 599 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 490 Ft 1 000 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 490 Ft 1 000 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 1 490 Ft 1 000 Ft

Én, és a világ alkotója: JujoBoro

JujoBoro Meska interjú az alkotóval »

Már régóta foglalkozom szabadidőben - és tanítónői munkámból adódóan munkaidőben is - különböző kézműves technikákkal. Szívemnek legkedvesebb az üvegfestés, dekupázs technika, rajzolás és régiesnek tűnő dobozok készítése különböző eljárásokkal.
Sokat alkotunk a gyerekekkel is az iskolában, de otthon - éjszaka, mert többnyire csak ekkor jutok el a kincses ládikáim valamelyikéhez - hihetetlen módon ellazít, feltölt, megnyugtat, pihentet, ha szöszmötölhetek valamit.

Remélem szöszeim nemcsak nekem okoznak örömöt!

Jó böngészést kívánok! Jujó (Zsuzsi)

Boró, a bolognese kiskutyám neve. Sok inspirációt kapok a vele való sétáink alatt.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: