Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Tea time karkötő ásványokkal

Tea time karkötő ásványokkal leírása

késztermék, azonnal szállítható

A karkötőt matt fekete teklagyöngyből gömbölyített szemű vörös jáspis splitterekből és bronz medáltartóra szerelt achát gyönggyel díszített teáskanna medálból fűztem.

Egy igazán mutatós és különleges karkötő született, amely magára vonzza mások tekintetét! Amennyiben szereted tea rajongó vagy, úgy kihagyhatatlan számodra ez az egyedi kiegészítő!

A karkötő kb. 17 cm-es csuklóra ajánlott, de mivel rugalmas damilra fűztem szinte bárkinek megfelelő!

Vörös jáspis
Színe aktiválja akaratunkat, bátorságunkat és kitartásunkat. Régi hagyomány szerint a jáspist minden kő anyjaként kezelték, amely a föld elemi erejét, bölcsességét és mindent átfogó türelmes szeretetét közvetíti. Egyszerű erős rezgése és tisztító energiája szerénységre és önzetlenségre, együttérzésre, megértésre és türelemre késztet, fejleszti természetes törekvésünket, hogy jót tegyünk.
A vörös jáspis túlnyomórészt az akaraterőhöz, megvalósítási képességhez, vérproblémákhoz ajánlott. Erősíti a hólyagot, segít a vesebetegségek, vesekövek, bélfekélyek esetében, szabályozza a bélmozgást, erősíti az egész bélrendszert. Női betegségek esetében,a szülés megkönnyítésére, veseelégtelenség kezelésére, az immunrendszer általános gyengeségére is ajánlják.
A különböző környezeti ártalmak esetén szintén folyamodhatunk a jáspis gyógyerejéhez!

ACHÁT
Csakra: szívcsakra, gyökércsakra, köldökcsakra, erőközpontcsakra, harmadik szem csakra.
Csillagjegy: Kos.
Segít a gyakori fejfájás ellen, de jó még láz, epilepszia, terméketlenség, bőrbetegségek, szembetegségek, gyenge látás, depresszió ellen is. Erősíti a tüdőt, gyomrot, májat és az agyat. Emésztésélénkítő hatása is van. Nyugalomra, biztonságra, lelki érettségre, emberismeretre, fantáziára ösztönöz. Jó még a gyomorra, belekre, belső szervekre, méhre.
Megóv minket a rossz szellemektől és semlegesíti a mérgeket. Segít a hirtelen harag ellen, vizsgadrukknál, tanulási nehézségeknél, támogatja az eszességet és a szakmai alkalmasságot.

Akció:
az aktuális akciókról a boltom főoldalán olvashatsz!

Tea time karkötő ásványokkal jellemzői

kézműves termék, készítette: fabianildi
késztermék, azonnal szállítható

jellemző

színek

termékkód
3315564

feltöltve
2019. január 8.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Tea time karkötő ásványokkal szállítása

A postán kívül személyes átvételre Törökbálinton és Budapest bizonyos részein (VI., XI., kerületek, 4-es, 6-os villamos bizonyos szakaszai, 4-es metró vonala) van lehetőség!

A termékeket mindig gondosan becsomagolva - pufi zacskóval kibélelve - postakész borítékban postázom. Kérlek vedd figyelembe, hogy csak ajánlva adok fel kiegészítőt, a későbbi problémák elkerülése végett.
Amennyiben a termékkel kapcsolatban bármi kifogás van, megpróbálok megoldást keresni rá, ez esetben kérlek minden esetben vedd fel velem a kapcsolatot!
Amennyiben két terméknél többet vásárolsz, úgy a mennyiség alapján a postaköltség költsége magasabb lehet a lentieknél megadottnál!

EGYÉB POSTÁZÁSI LEHETŐSÉGET IS VÁLASZTHATSZ (PL. FOXPOST, POSTÁN MARADÓ CSOMAG, STB.), ERRŐL KÉRLEK BELSŐ ÜZENETBEN EGYEZTESSÜNK!

Utánvételes vásárlásra jelenleg nincs lehetőség a boltomban!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 1 500 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 1 600 Ft
FOXPOST 800 Ft 800 Ft
POSTÁN MARADÓ 600 Ft 1 000 Ft

Tea time karkötő ásványokkal alkotója: fabianildi

fabianildi Meska interjú az alkotóval »

Korábban rengeteget fűztem, amit egy időre - többnyire időhiány miatt - abba kellett hagynom. Nemrég újból felfrissítettem ilyen irányú tudásomat és elkezdtem alkotni. Mindig a végeredmény lebeg a szemem előtt! A fűzésen kívül sok mindenbe belekóstoltam, mint pl. a decoupage, zsugor-fóliázás, kötés, koszorúkészítés, stb.

Nagyon szeretem a színes és vidám dolgokat, legszívesebben fagyöngyökkel dolgozom.
Egy-egy szín vagy színösszeállítás a kedvünket és a napunkat is befolyásolja, jó irányba tereli.

A célom egyrészt az, hogy másoknak is mosolyt csaljak az arcára, ha rátekintenek a tarka-barka és színes kiegészítőkre!
Másrészt jól esik gyöngyörködni az elkészült alkotásokban és bezsebelni az elismeréseket, ha valami különlegeset sikerül alkotni! :-)

A legjobb érzés mégis az, hogy ha valakinek örömöt tudok szerezni az ékszereimmel!!!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: