Kézzel készült egyedi minőségi babakönyv a Legkisebbeknek. A babakönyv pár hónapos kortól 3 éves korig le tudja kötni gyermeke figyel...

kézműves termék, készítette: EveDesign
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: pamut, bélés, filc, cérna, hímző fonál
technika: hímzés, varrás

Babakönyv

Babakönyv leírása

Kézzel készült egyedi minőségi babakönyv a Legkisebbeknek.

A babakönyv pár hónapos kortól 3 éves korig le tudja kötni gyermeke figyelmét.
Mérete révét kis helyen elfér, bárhová magával tudja vinni.
A könyv általam tervezett és kézi illetve gépi munkával készített. Minden oldalam más-más színű, minden oldalon más dolog hívja játékra vagy munkára a baba/kisgyermek figyelmét.
Játékosan tanulhat számolni gyermeke, ismerkedhet a színekkel, formákkal. Kézügyessége fejleszthető a különböző készségfejlesztő feladatok elvégzésével.
Vidám történeteket lehet kitalálni minden egyes laphoz, melyet később a kisgyermek is elmesélhet édesanyjának, édesapjának.

A könyv minden oldala 100% pamutból illetve pamutvászonból készült, az anyag vlies-el van megerősítve, oldalait duplán varrtam, hogy strapabíró legyen. A könyvön belül vastag filc anyag biztosítja a könyv jó tartását. 4 oldalába zörgő fóliát is elhelyeztem, hogy még inkább felhívja magára (tapintás, hang) a baba/kisgyermek figyelmét.

Az oldalakról röviden:
1. főoldal: hímzett gomba
2. oldal: 5 forma, 5 szín... az oldal segítségével megtanulhatja ezen formák nevét és színét a baba. Tépőzárral vannak egymáshoz rögzítve a formák. Levehetjük őket, majd a gyermeknek lehetősége van az azonos formákat egymásra rakni.
3. oldal: aranyos maci fejen egy óra. 1-12-ig számolni is tanulhat rajta a gyermek és segítségével megtaníthatjuk neki idővel az óra működését.
4. oldal: színes madárkát hímeztem az oldalra. Csőre, farka, lábai, szárnya, szárnyán lévő gomb csupa csupa olyan dolog, melyet birizgálhat a baba
5. oldal: cipőt hímeztem az oldalra. Az oldal segítségével megtanulhat csomót és masnit kötni a gyermek. Megtanulhatja hányféle módon lehet a cipőbe cipőfűzőt kötni.
6. oldal: színes filc szalagokat lehet egymásba főzni: kézügyességet és logikai gondolkodást elősegítő feladat.
7. oldal: számolni tanulhat gyermekünk az oldal segítségével. Tépőzár segítségével le lehet venni és fel lehet a megfelelő számot a megfelelő sorba helyezni.
8. oldal: záró oldal aranyos cica fejekkel

Minden apró tartozékot kézzel illetve ahol lehetett gépi varrással is megerősítettem.

MINDEN HASZNÁLAT ELŐTT ELLENŐRIZZÉK A KÖNYV ÉPSÉGÉT ÉS CSAK SZÜLŐI FELÜGYELET MELLETT HASZNÁLHATÓ, MIVEL APRÓ KÉSZEKET IS TARTALMAZ A KÖNYV.

Mérete: Külső oldalak 15,5 cm x 15,5 cm-esek, a belső oldalak 13,5 x13,5 cm-esek

Nem mosható. Ha foltos lesz nedves ruhával óvatosan törölje a foltot, majd fektetve szárítsa meg a könyvet.

Jó nézelődést kívánok

EveDesign

Babakönyv jellemzői

kézműves termék, készítette: EveDesign

technika

színek

termékkód
3324779

feltöltve
2019. január 20.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Babakönyv szállítása

2017 január 1-től változott a Magyar Posta díjszabása.

Amennyiben a feladni kívánt termék csomagolása meghaladja:
324 mm hosszúságot
229 mm szélességet
24 mm vastagságot már csak csomagként lehet feladni, melynek alapdíja 1550 Ft.

Ez nem vonatkozik a POSTÁN MARADÓ levelekre. Ennek a csomagfeladásnak annyi hátránya van, hogy nem értesítik ki a Vásárlót, h csomagja jött, neki kell érdeklődnie, hogy megérkezett-e már a csomag. Én minden esetben a csomagfeladás után meg fogom a Vásárlónak adni a Küldeményazonosítót, mellyel érdeklődhet a Postán akár személyesen akár telefonon, hogy megérkezett-e a csomag.

Személyes átvétel Herceghalmon lehetséges előre egyeztetett időpontban.

Ha kézhezvétel után nem vagy megelégedve a termékkel mert mégsem ilyet képzeltél el, akkor jelezd felém és én visszafizetem az árát amint visszaküldted a terméket. A visszaküldés költsége a vásárlót terheli és a még nem használt termékre vonatkozik.
Szintén nem vonatkozik a visszavásárlás az egyedi elképzelés alapján készült és névvel ellátott termékekre.

A megadott szállítási árak csak Magyarország területén belül érvényesek.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 990 Ft 1 250 Ft
Foxpost 800 Ft 800 Ft

Babakönyv alkotója: EveDesign

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek