Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

AKCIÓ - Félkörből medálos nyaklánc

AKCIÓ - Félkörből medálos nyaklánc leírása

késztermék, azonnal szállítható

Trendi termékeim egyike ez a nyaklánc. Kőhatású alapanyagból (gránitszemcsék + kötőanyag) készítettem a medált rózsaarany színű és ezüstszínű festékkel festve. A felület lakkozott. A medál mindkét oldala egyformára festett, a félkör átmérője 5,5 cm. Az ezüstszínű lánc hossza 70 cm, felülete rhodiumozott, színe nem változik. Egyszínű felsőhöz ajánlom, ideális kiegészítője pl. egy sima szürke színű pólónak vagy vékonyszálú kötött pulóvernek. Szinte bármely színhez illik, kékhez, a most divatos palackzöldhöz, púderszínekhez, borvöröshöz, feketéhez stb. Kérhető más lánchosszúsággal is.

AKCIÓ - Félkörből medálos nyaklánc jellemzői

kézműves termék, készítette: valien
késztermék, azonnal szállítható

színek

termékkód
3318965

feltöltve
2019. január 12.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

AKCIÓ - Félkörből medálos nyaklánc szállítása

Ha nem nyeri el tetszését az áru, akkor 1 héten belül visszaküldheti és visszafizetem a vételárat. A postaköltség azonban nem engem terhel.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 480 Ft 480 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 530 Ft 530 Ft

AKCIÓ - Félkörből medálos nyaklánc alkotója: valien

valien Kedves Érdeklődő!

Köszönöm, hogy benéztél hozzám.

Sokféle ékszert készítek, mert én is sokféle stílusút hordok alkalomtól és ruhától függően.
Közel áll hozzám az egyszerű, a minimál, a letisztult szín- és formavilág, ezért alakítottam ki legkedvesebb kollekciómat, a műkő ékszereket. Ezeket hordom alkalmi ruhához is.
A csillogó és díszes is közel áll hozzám, de egy visszafogott színvilágban. Kedvenc színeim: türkíz és a kék minden árnyalata, bézs, lila, rózsaszín, szürke és fekete. Sokszor részesítem előnyben a szürke színt, aminek kb. 500 árnyalata létezik, mert szürkébe öltözve érzem jól magam. Elegáns szín, nem hivalkodó, nem nyomja el a saját színeimet. A szürke a kreatív emberek színe.
Csak olyan ékszert készítek, amit én is szívesen hordanék, bízom benne, hogy az én szín- és ízlésvilágom találkozik másokéval.
Boltomban találhatók a műköveken kívül fülbevalók, rockos-elegáns bőrkarkötők, díszesebb retro, medálos és fürtös nyakláncok.

Ékszereim bizsuk, az ásványkövek kivételével nem nemes anyagokból készülnek, azonban minden egyes darab gondosan válogatott alapanyagokból van.
Az az igyekezet vezet, hogy egyedi stílusú, harmonikus, trendi és jó hangulatú tárgyakat hozzak létre.

A fémből készült alapanyagok egészségre ártalmatlan ötvözetek, nikkel és kadmium mentesek.

Itt a Meskán van egy másik boltom is, vorosvali felhasználónévvel, ahol kisebb képeim láthatók és vásárolhatók.

Budapesten lehetőség van személyes átvételre is, postán pufiborítékban ajánlottan adom fel a kért terméket.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: