Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Tulipános selyem stóla

Termék ára: 20 000.- Ft

szállítási díj, feltételek

Szín
Méret
Kontúr színe

elérhető: 1 db

kosárba teszem
egyedi kérésem van

Tulipános selyem stóla leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~8 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Tulipános, saját tervezésű, zsűriztetett mintámmal kontúrozott technikával festettem ezt a sálamat hernyóselyem mousseline anyagra. Ünnepi alkalmakra terveztem. Ajánlom esküvőre, örömanya ruhájához kiegészítőnek, színházba más alkalmi öltözék kiegészítő darabjának. Kiváló ajándék pedagógusnapra, ballagásra.
A minta a sál közepén fut, a többi részén márványos hatású a festés.
Ennek a darabnak az alapszíne a sárga és bézs . A mintát narancssárga, napsárga és bézs bordós lila árnyalatokkal festettem.
Az alapszín és az életfa minta is lehetnek más színűek is rendelés szerint, vagy ezekben az árnyalatokban készülhet. Ugyanilyet nem ígérem hogy tudok festeni hasonlóra törekszem, éppen ez adja az egyediségét.
Választható más alapszín, minta szín, kontúrozó szín és méret is. Amennyiben más színben szeretné kérem küldjön nekem fotót a színekről vagy a ruháról ami mellé rendeli.
A képen látható sál mérete: 42,5x200cm
Rendelhető: 58x220cm méretben is
Anyaga: hernyóselyem mousseline 3.5
Színe: Kívánság szerinti, a meglévő ruháidhoz alakítható.
Kontúr színe: natúr/ arany / ezüst / bronz
Mosása: Kézzel, 30°C vízben, gyapjú mosószerrel vagy hajsamponnal.
Vasalni nyirkos állapotban a visszájáról kell!
Hordható vasalás nélkül is, viszont a szövés technikájából adódóan, vasalás nélkül, rövidebb és keskenyebb lesz az eredeti méretnél kb. 20%-al.
Kérem vegye figyelembe az alapanyag szövéséből adódóan a sál mosás után kb. 20%-al összeugrik. Ügyesen, a hátoldaláról vasalva visszanyújtható az eredeti (szélén, a szegésnél mért) méretére. A sál hordható vasalás nélkül is. Így sötétebb tónusú színeket ad, a kelme felülete ekkor érdesebb tapintású, rusztikusabb, különlegesebb felületű.
A boltomban zsűriztetett KÉZMŰVES EGYEDI textileket és ékszereket találsz. Készleten kis számban, legtöbb darab rendelhető (ami azt jelenti nincs készen) formában. Két külön polcon találod meg őket: készen és rendelhető -avagy nincs készen polc. Igyekszem a környezetemet óvni a feleslegesen előre legyártott termékektől, ezért csak mintadarabok készülnek. Ha elkeltek akkor rendelhetővé válnak. A rendelhető polcon talált holmikat rendelheted más színben, méretben. Elkészítési idejük van, ami azt jelenti: be kell szereznem hozzá az alapanyagot, meg kell festenem, nemezelnem, horgolnom hogy viselhesd, ajándékozhasd. Törekszem minden tudásom beleadni hogy a végeredmény kedvedre való egyedi darab legyen.

---KÉRLEK VÁSÁRLÁS, RENDELÉS ELŐTT KÉRDEZZ HA NEM VAGY BIZTOS A MÉRETBEN, SZÍNBEN, HATÁRIDŐBEN!---

Tulipános selyem stóla jellemzői

kézműves termék, készítette: Hera
rendelésre készül, elkészítési idő: ~8 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

termékkód
3275149

feltöltve
2018. november 16.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Tulipános selyem stóla szállítása

KÉSZEN LÉVŐ DARABOK POLC-on: 1-2 napon belül postázom a kiválasztott fizetési szállítási módnak megfelelően + a szállítási idő.
RENDELHETŐ DARABOK POLC-on: A megadott vállalási idő végén postázom + a szállítási idő ami tőlem független!
FÉLÁRAS POLC: Készen lévő hibátlan kifutó vagy próbadarabok lelőhelye. Keresgélj bátran! (Újat belőlük csak eredeti árán vállalok készíteni!)
SZÁLLÍTÁS:
A szállítást gls futár, Futár szolgálattal foxpost-on kersztül, Foxpost csomagautomata vagy a Magyar Postával tudom Magyarországon belül teljesíteni. A szállítási díjak Magyarországon érvényesek. Buborékos borítékban vagy dobozban adom fel. A futárszolgálat igénybevételéhez kérem adja meg telefonszámát.
FIZETÉSi mód lehet: 1.előre utalás számlaszámra. 2.Foxpost és futár használatakor lehetőség van utánvétre. 3.személyes átvételkor csak készpénzes fizetés

Személyes átvétel csak előre egyeztetett időpontban. Helye: műhelyemben (Csongrád megye) lehetséges. Személyes átvételkor csak készpénzzel fizethet!

KEDVEZMÉNYEK:
A FÉLÁRAS polcon állandóan talál kedvezményes áron termékeket ill. más meska akciók során.

KÉREM HA VALAMIT NEM ÉRTETT MEG MÉG VÁSÁRLÁS ELŐTT KÉRDEZZEN!

TÁJÉKOZTATÁS:
Mindenképp számlát kap. Adószámos magánszemélyként iparművészeti tevékenységet végzek. (Nem vagyok áfakörös)
Tájékoztatom hogy a kézhezvételtől 14 napig elállhat a vásárlástól. A terméket vissza szállíttatnia kibontatlan csomagolásban Önnek kell! Csak sértetlen, nem használt, ép, tiszta visszaérkezett terméknek tudom a termék árát visszatéríteni ill. cserelehetőséget biztosítok. A szállítási költséget nem térítem vissza. Kivételt mindennemű visszatérítés alól az EGYEDI RENDELÉS-ben megrendelt mindennemű termék jelent.
Az elérhetőségeimet a vásárláskor kapja meg. (meska szabályzat)
A fogyasztót megillető elállási és felmondási jog 45/2014. (II. 26. 9§) Korm. rendelet (Hatályos: 2014.06.14)
alóli kivételek: {29. § (1) c bek.}
c) olyan nem előre gyártott termék esetében, amelyet a fogyasztó utasítása alapján vagy kifejezett kérésére állítottak elő, vagy olyan termék esetében, amelyet egyértelműen a fogyasztó személyére szabtak; (különböző színben, méretben rendelhető termékek)

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 250 Ft 1 250 Ft
Foxpost csomagautomatába utánvéttel 1 040 Ft 1 040 Ft
Foxpost csomagautomatába előre fizetéssel 700 Ft 700 Ft
Shipping to other country 4 590 Ft 5 900 Ft

Tulipános selyem stóla alkotója: Hera

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: