Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Sütiszörny üveg dekoráció

Sütiszörny üveg dekoráció leírása

késztermék, azonnal szállítható

Befőttesüveg tetejére horgoltam ezt a Sütiszörny (Cookie Monster) dekorációt.
Pamutfonalból készítettem, kézzel varrtam össze.
A kialakításnak köszönhetően a befőttesüveg tetejére egyszerűen ráhelyezhető , ráfeszül.

Alkalmas az átlagos bolti befőttesüveg 8,5 cm-es tetejére. A befőttesüveget csak külön megbeszélésre postázom.

Ezzel a kiegészítővel bármelyik befőttesüvegből egyedi süteménytartót kreálhatsz.

Saját terv, teljesen kézi készítésű.
40 fokon mosható, formára igazítva szárítható.

3 db van belőle készleten, ha többet szeretnél, vedd fel velem a kapcsolatot. A termék ára EGY darabra vonatkozik. A termék ajándékozásra kész csomagolásban érkezik..
!

Sütiszörny üveg dekoráció jellemzői

iparművész termék, készítette: FonalArt
késztermék, azonnal szállítható
anyag

technika

színek

termékkód
2906433

feltöltve
2017. szeptember 7.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Sütiszörny üveg dekoráció szállítása

Személyes átvétel Debrecenben lehetséges.

Szállítani az alább felsorolt módokon tudok.
A Magyar Posta sajnos már nem fogadja el a 2.5 cm-nél vastagabb csomagok ajánlott levélként történő feladását. Jelenleg az alábbi módokon tudok szállítani, de más megoldásokra is nyitott vagyok! Privát üzenetben fogadom a javaslatokat.

Minden termékemhez mellékelem a kiállított számlát, kérem, ha a számlakiállítást más névre címre kéred mint a postázási címed, előre jelezd.

Ha valamilyen okból nem lennél megelégedve a termékkel, 14 napon belül visszapostázhatod, és az árát visszautalom. Ez akkor lehetséges ha a a visszaérkezett termék ép, sértetlen, tiszta és még nem volt használva, illetve a számlát is visszaküldöd. Ilyenkor a szállítási költség a vevőt terheli.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 300 Ft 500 Ft

Sütiszörny üveg dekoráció alkotója: FonalArt

FonalArt Üdvözöllek a boltomban!

FonalArt márkanév alatt tervezek és kivitelezek rengeteg év gyakorlattal horgolt termékeket. Alapanyaguk minőségi fonal és kellék.
Felnőttek és gyerekek számára is készítek, sokszor mesekönyv vagy irodalom által inspirált ajándéktárgyakat.

Dohányfüst, madártoll és állatszőrmentes lakásban alkotok, a fonal minőségére allergia szempontból is vigyázok.

Terméket személyesen Debrecenben tudok átadni, egyébként csomagküldő szolgálattal, csomagpontra, vagy postán küldöm el. Bankkártyával vagy átutalással tudsz fizetni, ami után 2 munkanapon belül postázok.

Zolnai Dóra - FonalArt

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek