Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Vintage báj kollekció 3.- ásvány karkötő

Vintage báj kollekció 3.- ásvány karkötő leírása

késztermék, azonnal szállítható

Vintage romantika Párizsban

Ezt a romantikus, vintage hangulatú karkötőt gyönyörű, barackos rózsaszín cseresznyekvarc ásványgyöngyökből készítettem, gumis damil alapra. Kettő gyöngyöt bronz színű, díszes gyöngykupakok ölelnek, a bronz színű, szívecske mintás medáltartóra pedig kettő medált tettem, egy apró szívet, és egy Eiffel-tornyot. Tavaszi romantikázás Párizsban!

A karkötő boldogan és kényelmesen simul a kb. 15-16 cm-es csuklódra. Ha szükséges, átfűzöm más méretre! Az ásványgyöngyök 10 mm-esek.

A karkötőhöz illő fülbevalót megtalálod kínálatomban!

Szeretettel várlak másik Meska boltomban is, a NikoLizaDekor-ban! :)

Vintage báj kollekció 3.- ásvány karkötő jellemzői

kézműves termék, készítette: NikoLizaEkszer
késztermék, azonnal szállítható

jellemző

színek

termékkód
3003879

feltöltve
2017. december 1.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Vintage báj kollekció 3.- ásvány karkötő szállítása

Az ékszereket gondosan becsomagolva, buborékos borítékban küldöm, hogy óvjam őket a szállítási sérülésektől.

Ajánlott levél: egy termék: 455 Ft, több termék 505 Ft.
Elsőbbségi ajánlott levél: egy termék: 505 Ft, több termék 555 Ft.

KEDVEZMÉNY! Ha 10.000 Ft feletti értékben vásárolsz, a postaköltséget átvállalom!

Ha nem tetszik az ékszer, amit kézhez kaptál, mert mondjuk kép alapján mást vártál, vásárlástól számított két héten belül visszaküldheted, és visszafizetem a vételárat (ha a teljes rendelést küldöd vissza, nem csak egy részét, akkor + egyszeri postaköltséget is).

Az ékszerekre 1 hónap garanciát adok. Mindig jó minőségű alapanyagokat szerzek be, de sajnos ritkán így is előfordulhat anyaghiba, pl. elszakad a gumis damil, de térítésmentesen javítom/cserélem, ha a vásárlástól számított 1 hónapon belül visszaküldöd az érintett ékszert. A postaköltséget ebben az esetben Neked kell állnod.

Kérlek, védd az ékszereket a víztől és vegyszerektől, illetve vigyázz, hogy ne essenek le, ne karcolódjanak meg, mert az ezekből adódó károkra nem tudok garanciát vállalni.

Csak Magyarországi címre számlázok és postázok!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 455 Ft 505 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 505 Ft 555 Ft
10.000 Ft feletti vásárlás esetén előre fizetéssel ingyenes! 0 Ft 0 Ft

Vintage báj kollekció 3.- ásvány karkötő alkotója: NikoLizaEkszer

NikoLizaEkszer Üdvözöllek kedves Érdeklődő!

Örülök, hogy benéztél hozzám! :)

Imádok alkotni, sokféle technikát kipróbáltam már. Ékszereket készítek, rajzolok és festek, dekupázsolok, süthető gyurmázok. Boltomban az általam készített egyedi kézműves ékszerek és egyéb apróságok között tudsz nézelődni. Válassz ékszereket és kiegészítőket magadnak, vagy kedves hölgy ismerőseidnek ajándékba!

Igyekszem minél többféle színű, formájú és stílusú szépségeket készíteni, hogy minél többen találhassanak kedvükre való darabot, és beszerezhessenek egy-egy csini kiegészítőt. Ékszereken kívül még könyvjelzőket, mobildíszeket, karácsonyi angyalkákat is készítek. Folyamatosan töltöm fel a termékeimet, így érdemes időről időre átböngészni kínálatomat.

Fontos információk:

A kincseket gondosan becsomagolva, buborékos borítékban küldöm, melynek ára: ajánlottan 450 Ft, ajánlott elsőbbségivel 500 Ft. Simán nem postázok, mindkettőnk érdekében.

KEDVEZMÉNY: ha 7.000 Ft feletti értékben vásárolsz, a postaköltséget én állom!

Utánvéttel nem áll módomban postázni! A csomagokat előre utalás után, az összeg beérkezését követő 1-3 munkanapon belül postázom. Ha postáztam a csomagot, e-mailben értesítelek.

Csak Magyarországon belül postázok!

Még egy pár apróság:

A fotókon az ékszerek nagyobbnak tűnhetnek a valóságosnál, ezért mindegyiknél megadom a méreteket. Kérlek, ezt mindig vedd figyelembe, nehogy meglepetés érjen.

Ha az eladott termékek között tetszik meg valami, kérdezz meg róla, mert ha van még belőle gyöngyöm, vagy be tudom szerezni, akkor rövid időn belül el tudok készíteni Neked is egy nagyon hasonló darabot.

Ha kérnél egy nyaklánchoz karkötőt vagy fülbevalót is, vagy az egyik ékszer más színben tetszene, vagy van ötleted, amiről úgy gondolod, meg tudnám valósítani, kérlek, keress meg belső üzenetben, és a rendelkezésemre álló vagy gyorsan beszerezhető alapanyagoktól függően - biztos kiokoskodunk valami szépet!

Ha ezeken kívül bármi kérdésed-kérésed volna, szívesen állok rendelkezésedre!

Viselj NikoLiza ékszereket, és ragyogj!

Nézz körül másik boltomban is, a NikoLizaDekor-ban! Csodás fotóalbumokat, naplókat, emlék/vendég/receptkönyveket, teafilter- és ékszertartó dobozokat, festményeket, süthető gyurmával díszített evőeszközöket, és egyéb dekor termékeket találsz :)

Köszönöm, hogy nálam időztél, szeretettel várlak máskor is!
További szép és ragyogó napot kívánok! :)

Üdv.:
Niki

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: