Fenyőfából készült ez az egyedileg vágott és akril festékkel festett gólya. Egy kissé eltér a szokásostól színeit tekintve. Kedves baba...

kézműves termék, készítette: Anasztazia
anyaga: fenyődeszka, akril festék, akril lakk, fonal
technika: famegmunkálás, festett tárgyak

Eladva

Kattints a termék aktuális oldalára »
Gilice - Ajtódísz

Fenyőfából készült ez az egyedileg vágott és akril festékkel festett gólya. Egy ...

Ára: 2 400.- Ft
Megveszem

Tovább a termékoldalra »

Gilice - Ajtódísz

Eladva

Kattints a termék aktuális oldalára »
Gilice - Ajtódísz

Fenyőfából készült ez az egyedileg vágott és akril festékkel festett gólya. Egy ...

Ára: 2 400.- Ft
Megveszem

Tovább a termékoldalra »

Gilice - Ajtódísz leírása

Fenyőfából készült ez az egyedileg vágott és akril festékkel festett gólya. Egy kissé eltér a szokásostól színeit tekintve. Kedves babaváró ajándék lehet.
Ha megnő a kisbaba, szekrényajtóra, ablakkilincsre is akaszthatod. Használható akkor is, ha éppen nincs kisbaba a háznál. Felakaszthatod akár a függönytartóra is. 16 cm a hossza csőrétől a farkáig, 8 cm a magassága, 26 cm az akasztótól a bojtig. Az akasztó horgolással készült.

Gilice - Ajtódísz jellemzői

kézműves termék, készítette: Anasztazia

termékkód
2462273

feltöltve
2016. április 5.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Gilice - Ajtódísz szállítása

A megváltozott postai díjszabások figyelembevételével a szokásos módon, lakáscímre, ajánlottan, elsőbbségivel lehet feladni csomagként egy vastagabb borítékot, ennek a postaköltsége 1490 Ft.
Amennyiben a vásárolt termék nem vastag és nem nagy, úgy továbbra is küldhető elsőbbségi, ajánlott levélként, pl egy kulcstartó vagy 2.4 cm-nél nem vastagabb termékek. Ha nagyobb pl. egy kulcsakasztó, a kevesebb költség érdekében postán maradó levélként küldhetem, amihez szükséges megadnod annak a postának a címét - irányítószám, utca, házszám - ahova kéred a csomagot. Én értesítést küldök a feladásról, de ők nem küldenek, ha megérkezik, neked kell érdeklődni, majd elmenni érte. Az utánajárás több, de a postaköltség 795 Ft, súlytól függően. Ha könnyebb 5 dkg-nál, 565 Ft.
Kérheted futárszolgálattal háztól házig. Értesítenek, de át kell vedd a megbeszélt időpontban, mert visszahozzák. Ez 1310 Ft.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 505 Ft 540 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 560 Ft 635 Ft

Gilice - Ajtódísz alkotója: Anasztazia

Anasztazia
Bizony, a képen én vagyok. Csak nem most. - Gondolom, ez a frizuradivatból azonnal kiderült -
Azóta megtanultam varrni. Meg sok egyebet is. Némely dolgokat már el is felejtettem.
Gyorsabban telnek a napok, az esték, megelégedettebb és boldogabb vagyok, ha valamit készítek a magam és mások örömére.
Köszönöm a látogatást.
Szép napot! Vidám estét! Jó éjszakát!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek