Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Finom elegancia II. - 10 darabos meghívó csomag keresztelőre

Finom elegancia II. - 10 darabos meghívó csomag keresztelőre leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~10 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

Egyedi, gyönyörű meghívót csomagot állítottam össze, mely 10 darab meghívót tartalmaz keresztelőre kicsi lányoknak vagy kicsi fiúknak, melyben meghívhatjátok szeretteiteket a baba ünnepségére.

A képeslap 300 grammos fehér kartonból készült, melyet gyönyörű, széles hófehér szatén szalaggal díszítettem, a szalag közepére kétrétegű térben kiemelkedő babakocsi papírdíszt tettem. A szalag a középdísszel levehető, a képeslap kinyitható és belsejében helyezhető el a szöveg.

Boltunkban kisebb mennyiségben is vásárolhatsz ebből a meghívó csomagból.

http://www.meska.hu/ProductView/index/1401143

Az ár a 10 darab meghívóra együttesen vonatkozik.

Mérete:

12,5 cm x 15,5 cm

Finom elegancia II. - 10 darabos meghívó csomag keresztelőre jellemzői

kézműves termék, készítette: Jbgifts
rendelésre készül, elkészítési idő: ~10 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

anyag

technika

színek

ajándék nekik

termékkód
3130885

feltöltve
2018. május 14.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Finom elegancia II. - 10 darabos meghívó csomag keresztelőre szállítása

A képeslapjainkat és pénzátadóinkat KIZÁRÓLAG ajánlva postázzuk, melynek költsége 100 grammig 900 Ft, 500 grammig 1800 Ft-

Az albumainkat és minden termékünket 500 gramm felett futárszolgálattal küldjük.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 650 Ft 1 650 Ft

Finom elegancia II. - 10 darabos meghívó csomag keresztelőre alkotója: Jbgifts

Jbgifts Mindenféle kézi munka érdekel. Nagyon szeretek kísérletezni, újabb és újabb technikákat megtanulni, és különböző anyagokat kombinálva igazi remekeket alkotni. Néhány éve vettem egy varrógépet magamnak és ez teljesen megváltoztatta az életem.

Az alkotás öröme beragyogja a minden napjaimat, és végre azzal foglalkozhatom, ami érdekel.

Boltunkban olyan ajándék tárgyakra lelhetsz, amelyek 100 %-ig kézzel készítettek, egyediek ( nem szívesen csinálok két egyforma dolgot), érdekesek, kiváló minőségűek.

Remélem, elnyerik a tetszésedet, és az én örömöm terád is rád ragad.

Judit

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: