Tenyésztett gyöngy  ezüst medál -  - Meska.hu Tenyésztett gyöngy  ezüst medál -  - Meska.hu Tenyésztett gyöngy  ezüst medál -  - Meska.hu Tenyésztett gyöngy  ezüst medál -  - Meska.hu
Tenyésztett gyöngy  ezüst medál -  - Meska.hu Tenyésztett gyöngy  ezüst medál -  - Meska.hu Tenyésztett gyöngy  ezüst medál -  - Meska.hu Tenyésztett gyöngy  ezüst medál -  - Meska.hu
Tenyésztett gyöngy  ezüst medál -  - Meska.hu
Tenyésztett gyöngy  ezüst medál -  - Meska.hu
Tenyésztett gyöngy  ezüst medál -  - Meska.hu
Tenyésztett gyöngy  ezüst medál -  - Meska.hu
Tenyésztett gyöngy  ezüst medál -  - Meska.hu Tenyésztett gyöngy  ezüst medál -  - Meska.hu Tenyésztett gyöngy  ezüst medál -  - Meska.hu Tenyésztett gyöngy  ezüst medál -  - Meska.hu
15 mm-es, szépséges, érme formájú tenyésztett gyöngyöt foglaltam ezüstbe, antikoltam, fényesítettem. Rusztikus, nőies darab.
Összetevők

gyöngy , 925-ös ezüst


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Kézműves termék



Technika

ékszerkészítés, ötvös


Jellemző
ezüst, antiallergén, gyöngy, tenyésztett, érme, ásvány

Színek

ezüst, fehér


Termékkód

3304742


Eladó

Radnai Mónika, 1149 Budapest, Vezér utca 149/E.

POSTÁZÁS HETENTE 2 ALKALOMMAL, HÉTFŐN ÉS SZERDÁN.
KÉRLEK EZT VEDD FIGYELEMBE A RENDELÉSNÉL.

A termékeket postai szállításnál - amennyiben az levélként feladható - minden esetben ajánlott levélként + elsőbbséggel adom fel, melynek költsége 990 Ft. A dobozba csomagolt daraboknál ez az összeg módosul, mivel csak csomagként adható fel. Ennek költsége 2370 Ft.
Ebben az esetben van lehetőség más szállítási mód (FOXPOST, Postán maradó) választására.

Személyes átvételre Kartalon van lehetőség.


Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Személyes átvétel
(Kartal)
0 Ft 0 Ft
csomagautomata előre fizetéssel
990 Ft 990 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel lakcímre, dobozban
2 370 Ft 2 370 Ft
Postán maradó küldemény előre fizetéssel
990 Ft 990 Ft

Készítette

Róla mondták

“Nagyon kedves eladó, az ékszerei egyediek, különlegesek, csodaszépek. Már másnap megkaptam a medált - gyors, pontos szállítás! Köszönöm! :) ”

Kolbi

lunaperla további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek