Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Rubinvörös gyöngy fülbevaló, üveggyöngy

Rubinvörös gyöngy fülbevaló, üveggyöngy leírása

késztermék, azonnal szállítható

Érdekes, amorf formájú, nagy, mutatós, bordó üveggyöngyökből készítettem ezt a feltűnő, egyedi fülbevalót. Alkalomra is tökéletes, a különleges ékszerek kedvelőinek. Boltomban több színben is megtalálod.

Gyöngy mérete kb. 1,5 cm, akasztója 1,7 cm, ezüstözött

Rubinvörös gyöngy fülbevaló, üveggyöngy jellemzői

kézműves termék, készítette: CSILLAGuveg
késztermék, azonnal szállítható

színek

termékkód
3118545

feltöltve
2018. április 27.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Rubinvörös gyöngy fülbevaló, üveggyöngy szállítása

Kedves Vásárlóim!

Késztermékeimet a banki átutalás beérkezése után azonnal postára tudom adni, ezen a linken találod azokat: http://www.meska.hu/Shop/index/12972?order=keszleten

Rendelhető ékszereimet akár 2-3 nap alatt elkészítem, de a technológiából adódóan előfordulhat, hogy az üveg elsőre nem a várakozásnak megfelelően olvad, ezért tökéletes ékszered elkészítésére biztonsággal - típustól függően - 5-7 nap határidőt tudok vállalni.

Kérlek, vedd figyelembe, hogy a monitorok egyéni színbeállításai miatt az ékszer tényleges színe eltérhet a képernyődön láthatótól! Az ékszerek leírásában ezért mindig külön megadom a pontos színeket, kérlek, olvasd el és ha a szöveg alapján eltérne a monitorodon látott árnyalattól, vásárlás előtt érdeklődj! Üveg termékek esetében az árnyalatot a napszak és a fényviszonyok is befolyásolják.

Jó minőségű, nikkelmentes fém alapokat használok. Gyűrűimet, bedugós és lógós fülbevalóimat - felár ellenében -, megrendelheted ORVOSI FÉM alapon is. Az egyedi feltételekről, kérlek, érdeklődj belső üzenetben!

A boltomban található szettek legnagyobb részét kérésre megbontom, ha csak egyik vagy másik ékszert szeretnéd megvásárolni, kérlek, kosárba tétel előtt írj üzenetet és külön feltöltöm Neked!

A legtöbb fülbevalót el tudom készíteni bedugós és lógós/francia kapcsos formában is, az árak típustól, mérettől, anyagtól függően változnak.

A medálokhoz 43-45 cm-es sodrony karika láncot küldök, amelyet az áruk tartalmaz. Rendelhetsz helyette más típusú láncot: (hengerbőrt, viaszolt zsinórokat, organzát, fém bizsu láncot), kérlek, ezt a vásárláskor a megjegyzésben írd meg!

Személyesen Budapesten, az V. kerületben, a Honvéd térnél tudod átvenni, 8 és 18 óra között, előre egyeztetett időpontban. Ha ez a hely és időpont nem felel meg, kérlek, válaszd a postai kiszállítást!

Új ékszer készítésénél és postai kiszállításnál előre, átutalással kérem szépen kiegyenlíteni a vételárat, a bankszámla számomat külön e-mailben küldöm meg a megadott közvetlen e-mail címedre. Kérlek, ne fizess be a bankom fiókjában közvetlenül a számlámra, mert céges számlám van és a banki kezelési költség nagyon magas!

A termékeknél feltüntetett postai szállítási költség a postánál ez évben bevezetett új díjszabási rendszer miatt kizárólag tájékoztató jellegű! Sajnos csak a vásárlás után tudom majd pontosan megírni a tényleges költséget. Mindenképpen javaslom, hogy ha megoldható, akkor a "postán maradó" megoldást válaszd, ami sokkal kedvezőbb árú, mint a házhoz kézbesítés. A postaköltség a csomag tényleges súlyától és méretétől függ és tartalmazza a buborékos boríték költségét is.

Utánvétes postázást és csomagautomatás szállítást sajnos nem tudok vállalni!

Az ékszerek fém alkatrészeinek ragasztására 10 év garanciát vállalok, az ékszer ide-vissza szállításának költségeit kell csak megtérítened.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 570 Ft 1 750 Ft
Postán maradó (elsőbbségi, ajánlott) előre utalással 570 Ft 700 Ft

Rubinvörös gyöngy fülbevaló, üveggyöngy alkotója: CSILLAGuveg

CSILLAGuveg Meska interjú az alkotóval »

Üveg műhelyemben, fusing technikával készítem az ékszereket, saját terveim alapján. Magas minőségű ékszerüvegekből vágom ki az apró darabkákat, majd különleges kemencében 800 °C körüli hőmérsékleten olvasztom össze. Mivel kézműves alkotások, minden darab egyedi és megismételhetetlen - éppúgy, mint a viselője! Sajnos többen másolják a modelljeimet, vigyázz, hogy az eredeti, kiváló minőségű terméket válaszd! Ha szeretnél ilyen csillogó, különleges ékszerrel tündökölni, de a feltöltött képek között nem találsz pont a kedvenc ruhádhoz illő színűt, méretűt vagy formájút, küldj üzenetet és szívesen elkészítem a számodra. Kellemes nézelődést, örömteli válogatást kívánok!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: