Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

' A mi kis hercegnőnk" - interaktív scrapbook album nem babáknak, hanem kislányoknak

' A mi kis hercegnőnk" - interaktív scrapbook album nem babáknak, hanem kislányoknak leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~21 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Egy kedves vásárlóm kislányának a születésnapjára készítettem ezt az interaktív scrapbook fotóalbumot. Az album teljes mértékben kézzel készült, saját ötletek alapján. Mind a 14 oldala interaktív, extra oldalakkal, kivehető és rögzített fotóalbumokkal, zsebekkel, jegyzetkártyákkal, fotókeretekkel.

Az album alaptémája: a kishercegnő és világa. Színei a rózsaszín, a lila, az arany és a fehér. Nagyon szép scrap papírok adják a hátteret a képeidhez. Számos zsebének köszönhetően a kislányok titkait is őrizheti.

Nem babáknak, hanem 6-10 év közötti kislányoknak készült.

Csipkével, selyemszalaggal és masnikkal, gyöngyökkel díszítettem az albumot.

Igény esetén további képeket tudok küldeni.

Az album szállítási költsége eltérhet a megadottól.

Mérete:

22 cm x 22 cm x 10 cm

' A mi kis hercegnőnk" - interaktív scrapbook album nem babáknak, hanem kislányoknak jellemzői

kézműves termék, készítette: Jbgifts
rendelésre készül, elkészítési idő: ~21 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

technika

termékkód
3015655

feltöltve
2017. december 13.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

' A mi kis hercegnőnk" - interaktív scrapbook album nem babáknak, hanem kislányoknak szállítása

A képeslapjainkat és pénzátadóinkat KIZÁRÓLAG ajánlva postázzuk, melynek költsége 100 grammig 900 Ft, 500 grammig 1650 Ft-

Az albumainkat futárszolgálattal küldjük.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Futárszolgálat előre fizetéssel 3 000 Ft 3 600 Ft

' A mi kis hercegnőnk" - interaktív scrapbook album nem babáknak, hanem kislányoknak alkotója: Jbgifts

Jbgifts Mindenféle kézi munka érdekel. Nagyon szeretek kísérletezni, újabb és újabb technikákat megtanulni, és különböző anyagokat kombinálva igazi remekeket alkotni. Néhány éve vettem egy varrógépet magamnak és ez teljesen megváltoztatta az életem.

Az alkotás öröme beragyogja a minden napjaimat, és végre azzal foglalkozhatom, ami érdekel.

Boltunkban olyan ajándék tárgyakra lelhetsz, amelyek 100 %-ig kézzel készítettek, egyediek ( nem szívesen csinálok két egyforma dolgot), érdekesek, kiváló minőségűek.

Remélem, elnyerik a tetszésedet, és az én örömöm terád is rád ragad.

Judit

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: