Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

BoriBag

BoriBag leírása

Printelt mintás válltáska műbőrből és pvc molinóból. A printelt minta Eco-solvent festékkel készült, ami ártalmatlan a környezetre és az egészségre, valamint vízálló.
Az elején egy fémzipzárral nyíló zseb található. Oldala és pántjai fekete műbőrből készültek.
A nagyzseb zipzárral záródik.

A táska szélessége 31cm, magassága 33cm. A két rövidebb táskapánttal 51cm magasságú, valamint tartozik hozzá egy állítható hosszúságú pánt is.

Bélése fekete szatén, két belső zsebe van, egy mobiltartó és egy nagyobb, 20x22cm-s zseb.

Ideális kisebb méretű laptopokhoz is.

4mm vastag szivacsréteg ad tartást a formájának.

BoriBag jellemzői

kézműves termék, készítette: zsuzsihopp

technika

színek

termékkód
825050

feltöltve
2011. április 11.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

BoriBag szállítása

Személyes átvételre a VII. kerületben, előre egyeztetett helyen és időpontban van lehetőség.

Postázás:
Szállításra minden esetben kizárólag a mindenkori postai díjszabásnak megfelelő összeget számítom fel.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 490 Ft 1 490 Ft
Postán maradó levél 565 Ft 780 Ft

BoriBag alkotója: zsuzsihopp

zsuzsihopp Meska interjú az alkotóval »

Szabó Zsuzsi vagyok, egy táskabolond táskakészítő.
Az egyedi tárgyak készítése gyermekkori szerelem az életemben. Kicsi korom óta varrok, gyerekként a babaruhától kezdve a cipőkön át a legkülönfélébb használati tárgyakig mindenfélét készítettem. Mára a varrás nagyon fontos önkifejezési formává vált számomra, hiszen a tervezési és kivitelezési folyamat során a textilekből a színeken, a formákon és a különböző textúrákon keresztül közvetíthetem az érzéseimet és a gondolataimat.
Táskakészítéssel a főiskolai évek alatt kezdtem el foglalkozni. Rajz-vizuális kommunikáció szakos hallgatóként mindig igény volt egy nagyobb, érdekesebb és praktikusabb táskára, így került lassan előtérbe a táskakészítés, amely azóta hobbi, munka és szerelem egyaránt.

Imádom a textileket, igazi rajongójuk és gyűjtőjük vagyok. A pamutvászontól a hímzett szöveten keresztül a vízlepergető vásznakig minden szövött, kötött, horgolt anyag szóba jöhet, az állati bőrről és szőrméről viszont azt gondolom, hogy jobb, ha az állatok viselik. Szeretek kísérletezni a különböző színű, mintájú, textúrájú anyagok kombinációjával.
A funkcionalitás nagyon fontos szempont a számomra. Ezért a táskáimon a mintának szinte minden esetben funkciója van. Így alakítottam ki egyik kedvencemet, a levél formájú zsebekkel díszített övtáskát, majd a válltáskát 2010-ben, amely egyik fő ismertetőjele lett a munkáimnak.
A levél motívum gyerekkorom óta végigkíséri a kreatív tevékenykedésemet, letisztult, egyszerű formájával és a levelek erezetéből adódó egyszerű mintájával a harmóniát, a nőiességet, az egyszerű nagyszerűséget szimbolizálja a számomra.
Később ezt a típust elkezdtem variálni, így ma már számtalan változata szerepel a repertoárban, mind a színvilág, mind a szabás tekintetében.
Szeretek szöszmötölni, ebből jön az alkotásaim másik fő jellegzetessége a pötty, amiket én készítek el és varrok fel minden munkámra. Legtöbbször úgy érzem, hogy a pöttyökkel teszem fel az ?i?-re a pontot, még több színt és vidámságot teszek bele az adott darabba, mára szinte szignóként használom.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek