Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Türkiz Tenger - Horgolt sapka

floare szabadsága vagy egyéb elfoglaltsága miatt ideiglenesen nem tud szállítani, ezért termékeit 2017. 05. 29-ig nem lehet megvásárolni.

Megvásárolható hasonló termékek

Türkiz Tenger - Horgolt sapka leírása

késztermék, azonnal szállítható

Csak mutatom, mert lesz még nyár!
Nyári, szellős sapkát horgoltam egy vékony szálakból sodort, nem bolyhosodó akril fonalból. Kellemes és hűvös tapintású, enyhén fényes.
Jól öltöztet, védi a hajadat a nyári széltől.
20 cm a magassága, 54-55 cm a bősége.
Mosása 30 °C-on ajánlott.

Türkiz Tenger - Horgolt sapka jellemzői

kézműves termék, készítette: floare
késztermék, azonnal szállítható
anyag

technika

színek

termékkód
2817421

feltöltve
2017. május 7.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Türkiz Tenger - Horgolt sapka szállítása

A megváltozott postai díjszabások figyelembevételével a szokásos módon, lakáscímre, ajánlottan, elsőbbségivel lehet feladni csomagként egy vastagabb borítékot, ennek a postaköltsége 1490 Ft.
Amennyiben a vásárolt termék nem vastag és nem nagy, úgy továbbra is küldhető elsőbbségi, ajánlott levélként, pl egy sapka, amin nem túl vastag a virág.
Ha nagyobb pl. 2 sapka, a kevesebb költség érdekében postán maradó levélként küldhetem, amihez szükséges megadnod annak a postának a címét - irányítószám, utca, házszám - ahova kéred a csomagot. Én értesítést küldök a feladásról, de ők nem küldenek, ha megérkezik, neked kell érdeklődni, majd elmenni érte. Az utánajárás több, de a postaköltség 590-665 Ft, súlytól függően.
Kérheted futárszolgálattal háztól házig. Értesítenek, de át kell vedd a megbeszélt időpontban, mert visszahozzák. Ez 1040 Ft.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény előre fizetéssel 1 490 Ft 1 490 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 590 Ft 665 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 040 Ft 1 040 Ft
Postán maradó postai küldemény előre fizetéssel 600 Ft 665 Ft

Türkiz Tenger - Horgolt sapka alkotója: floare

floare Meska interjú az alkotóval »

Még a múlt században kezdtem el kötni, horgolni, varrni. Azóta sok mást is kipróbáltam. Sokféle kreatív technikát. Leginkább fát festettem, bútorokat a szekrénykéktől a görbefáig. Falat és mennyezetet, képet, üveget, textilt, ikont, tojást, textiltapétát, szőnyeget és ami csak a kezem ügyébe került. Formáltam papirmasét, öntöttem gipszet, metszettem kliséket, festettem és ragasztottam csempét, mozaikot, aranyoztam képkeretet és csillárt.
Most visszatértem a gyermekkoromban tanultakhoz. Elsősorban horgolok. Kiegészítő apróságokat készítek az elején felsorolt technikákkal. Kézmelegítőket leginkább és sapkákat. Igyekszem egyedivé tenni egy-egy virággal, csipkemintával. Nem szeretek egyformát horgolni, még ha hasonlít is, más a színe, a nagysága, az alapanyaga.
Lehet rendelni is nálam. Legfőbb célom minden esetben, hogy a vásárló, a megrendelő elégedett legyen. Ennek érdekében figyelembe veszem az egyedi kívánságokat is, ha lehetséges.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: