A festmény olajfestékkel, vászonra készült. Mérete: 40x30 cm. A képet keret nélkül szállítom. (Felár ellenében kérhető aranyszínű/barna...

képzőművész termék, készítette: Mangyal
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: olajfesték, festővászon, vakráma
technika: festészet

Dombok közt, olajfestmény, vászonra

Dombok közt, olajfestmény, vászonra leírása

A festmény olajfestékkel, vászonra készült.
Mérete: 40x30 cm. A képet keret nélkül szállítom. (Felár ellenében kérhető aranyszínű/barna minőségi díszkeretben 8000 Ft)

Dombok közt, olajfestmény, vászonra jellemzői

képzőművész termék, készítette: Mangyal
anyag/összetevő

technika

termékkód
3565601

feltöltve
2019. november 5.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Dombok közt, olajfestmény, vászonra szállítása

A személyes átadás esetén garantált, a termékismertetőben megjelölt minőség biztosított.
Postai küldeményként a gondos, szakszerű csomagolást tudom garantálni, a szállítás közbeni garanciát a szállító maga biztosítja.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 2 500 Ft 4 000 Ft

Dombok közt, olajfestmény, vászonra alkotója: Mangyal

Mangyal
MAngyal

Munkáim mindegyike szabadban, a képen látható helyszínen készül, mert meggyőződésem, hogy így nem csak a látvány keltette érzések, de a helyszín energiái is eljutnak a nézőhöz. Az a vágyam, hogy a természet szépsége mindenkihez eljusson, rohanó világunkban egy pillanatra megállítson, pihentessen, feltöltsön.
Minden kép megszólít valakit, amikor annak itt az ideje.
Ha ezt érzed, vedd meg a képet, töltekezz vele Te magad vagy add ajándékba annak akinek úgy érzed szüksége van rá.

Magamról:

1970-ben születtem Gyöngyösön. Gyermekéveimet egy csodálatos kis településen, a Mátrában Parádsasváron töltöttem. Marketing szakemberként dolgoztam több multinacionális cégnél tanulmányaim befejezésétől 2009-ig.
Ekkor egy kalandos utazásra indultam. Ismét a művészet felé fordulva, intenzív munkába kezdtem, ebben most Sáfár Pál festőművész van segítségemre.
2009-től számos csoportos és saját kiállításon szerepeltek képeim.
2010-2015-között minden évben meghívást kaptam a Gyulai Művésztelepre, ahol a legkiválóbb hazai Mesterek között van lehetőségem tanulni. Itt a közös vázlatkiállításon szerepeltek a munkáim.
2010-ben volt első önálló kiállításom Budapesten, ezt követte egy újabb 2012 áprilisban szintén Budapesten, majd 2015-ben Gödöllőn.
2012-ben a VI. Pesthidegkúti festőversenyen I.díjat nyertem a Két stáció között című olaj festményemmel.
2014-ben I. díjat nyeretem az OKIT által szervezett Ábrahámhegyi festőversenyen a Napfelkelte Ábrahamhegyen című olajfestményemmel.
2015-ben II.díjat nyertem az OKIT által szervezett Hévízi festőversenyen a Napfelkelte Hévízen című olajfestményemmel.

Szeretettel ajánlom képeimet minden kedves érdeklődőnek:

Máhrné Angyal Gabriella

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: