Éji virágok - üvegmozaik falikép világítással -  - Meska.hu Éji virágok - üvegmozaik falikép világítással -  - Meska.hu Éji virágok - üvegmozaik falikép világítással -  - Meska.hu Éji virágok - üvegmozaik falikép világítással -  - Meska.hu
Éji virágok - üvegmozaik falikép világítással -  - Meska.hu Éji virágok - üvegmozaik falikép világítással -  - Meska.hu Éji virágok - üvegmozaik falikép világítással -  - Meska.hu Éji virágok - üvegmozaik falikép világítással -  - Meska.hu
Éji virágok - üvegmozaik falikép világítással -  - Meska.hu
Éji virágok - üvegmozaik falikép világítással -  - Meska.hu
Éji virágok - üvegmozaik falikép világítással -  - Meska.hu
Éji virágok - üvegmozaik falikép világítással -  - Meska.hu
Éji virágok - üvegmozaik falikép világítással -  - Meska.hu Éji virágok - üvegmozaik falikép világítással -  - Meska.hu Éji virágok - üvegmozaik falikép világítással -  - Meska.hu Éji virágok - üvegmozaik falikép világítással -  - Meska.hu
Világító üvegmozaik falikép mérete:25,5*52cm Üveglapra ragasztottam a motívumot üvegmozaik technikával, kézzel vágott színes Spektrum üvegből, kavicsokból és üvegmozaik lapokból. A világítást bekapcsolva kép életre kel. A kép hátuljába erre a célra gyártott LED égősor van beszerelve kapcsolóval. A kép keretezett, akasztóval ellátva. Hangulatvilágításnak ideális!
Összetevők

üveglapok, üvegragasztó, üvegmozaik lapok, led világítás, képkeret, képakasztó, kavics


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Kézműves termék



Technika

mozaik, mindenmás


Jellemző
hangulatfény, ajándék, mozaik, kék, nászajándék, virág

Színek

ezüst, kék


Termékkód

3131374


Eladó

Magánszemély

Személyes átvételre Szentendrén van lehetőség.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Személyes átvétel
(Szentendre)
0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel
3 100 Ft 3 500 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel
2 900 Ft 3 300 Ft

Készítette

MozaRozi

MozaRozi

Az otthonszépítés és az ajándékozás szerelmeseinek...

5 (392)

MozaRozi boltja  ›

Róla mondták

“Hálás köszönet még egyszer a csodálatos munkákért! Hihetetlen örömöt szereztem Velük az Ajándékozottaknak és bevallom az én otthonomat is öltöztettem Velük:-) Csak ajánlani tudom MozaRozi termékeit mindenkinek, nagyon kedves és megbízható készítő, tele szeretettel! Nagy-nagy köszönet még egyszer!!!!”

ptimita

MozaRozi további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek