LEÍRÁS TOVÁBBI INFORMÁCIÓK VÉLEMÉNYEK (2) Ugye Te is keresed a megoldást, hogyan tudod megóvni gyermeked bőrét a vegyszerektől, kőo...

kézműves termék, készítette: Naturalisa
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: mandulaolaj
technika: mindenmás

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Baba popsikrém 100ml

Baba popsikrém 100ml leírása

LEÍRÁS

TOVÁBBI INFORMÁCIÓK

VÉLEMÉNYEK (2)
Ugye Te is keresed a megoldást, hogyan tudod megóvni gyermeked bőrét a vegyszerektől, kőolaj-származékoktól, mesterséges illatanyagoktól és a szintetikus tartósítószerektől? Többé már nem kell aggódnod, mert megalkottuk a NaturaLisa Baba popsikrémet, mely teljesen vegyszermentes, kizárólag természetes anyagokat tartalmaz. A popsikrém használatával gyermekedet 100%-os biztonságban tudhatod, az értékes összetevői, mint a shea vaj, körömvirág olaj és az E-vitamin lágyan ápolják gyermeked bőrét.

A Baba popsikrém kifejlesztésekor a legfontosabb szempont az volt, hogy a legjobb minőségű növényi és ásványi hatóanyagokat használjuk fel, melyek finoman ápolják és védik kisbabád bőrét.

Miért érdemes kipróbálnotok?

vegyszermentes
100%-ban természetes, a legmagasabb minőségű hatóanyagokat tartalmazza
a legérzékenyebb bababőrre is használható, már újszülött kortól
ápol, véd
finom, lágy levendula illatú
Összetevők: Shea vaj, Szezámolaj, Kukoricakeményítő, Glicerin, Méhviasz, Cink-oxid, Szójaolaj (genetikailag nem módosított), Édesmandula olaj, E-vitamin, Körömvirág, Levendula illóolaj, Tejsav

INGREDIENTS: BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, SESAMUM INDICUM SEED OIL, ZEA MAYS STARCH, GLYCERIN, CERA ALBA, ZINC OXIDE, GLYCINE SOJA OIL, TOCOPHEROL, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA OIL, LACTIC ACID, LINALOOL, LIMONENE

Baba popsikrém 100ml jellemzői

kézműves termék, készítette: Naturalisa
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3683976

feltöltve
2020. március 22.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Baba popsikrém 100ml szállítása

Személyes átvételre Dunakeszin, Fóton és Budapesten, a 14. kerületben van lehetőség telefonos egyeztetés után!

100% elégedettségi garancia

Annyira biztosak vagyunk abban, hogy a NaturaLisa termékeinkkel elégedett leszel, és használatukkal egészségesebbbé válhat bőröd, hogy mindegyikre 100% elégedettségi, azaz pénzvisszafizetési garanciát vállalunk.
Csak küldd vissza a rendelésedtől számított 30 napon belül a termék maradékát (legalább 30%-ot) a rendelés számával vagy email címeddel (amiről a rendelést leadtad), a számlaszámoddal (ahová visszautalhatjuk a pénzed) együtt, és a teljes vételárat megtérítjük (a VISSZAKÜLDÉS postaköltségét nem). Így kockázatok nélkül gondtalanul élvezheted a NaturaLisa természetes kozmetikumok pozitív hatásait.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Futárszolgálat utánvéttel 1 440 Ft 1 440 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 150 Ft 1 150 Ft

Baba popsikrém 100ml alkotója: Naturalisa

Naturalisa
Szeretettel köszöntelek a NaturaLisa világában. Drácz Orsolya vagyok, közgazdász, egy kislány édesanyja.

Az én történetem valamikor 2006-ban kezdődött. Még a húszas éveim közepén is rengeteget szenvedtem a problémás bőrömmel, a mitesszerek pattanások igencsak megkeserítették az életemet. Szinte mindent kipróbáltam, azonban az antibiotikumos krémek és arctisztítók egy idő után nem használtak. Végső elkeseredésemben majdnem egy évig szedtem egy izotretinoin tartalmú gyógyszert. Rengeteg mellékhatása volt, de gyönyörű volt a bőröm? Amíg szedtem a gyógyszert? A kúra letelte után pár hónappal ismét ugyanolyan zsíros, pattanásos lett az arcom, mint korábban volt.

Ekkor fordultam a natúr kozmetikumok világa felé és vásároltam egy kézzel készített szappant, mely csak természetes alapanyagokból készült. Pár hét használat után egyre szebb és szebb lett a bőröm. Mivel akkoriban nem igazán találtam natúr kozmetikumokat a boltok polcain, elkezdtem olvasni és tanulni a hidegen sajtolt olajokról, vajakról, illóolajokról és beleástam magam a krém- és szappankészítés fortélyaiba.

A teljes életmódváltást az Otthonunk című film indította el bennem és változtatta meg családunk mindennapjait. Mire gondolok pontosan? A környezetvédelemre, a szelektív hulladékgyűjtésre, az egészséges életmódra, a vegyszermentes mosó- és tisztítószerek használatára.

Hiszem, hogy az igazán boldog és kiegyensúlyozott élet titka, ha összhangban élünk a természettel, óvjuk és vigyázzuk. Mindez könnyen megvalósítható és egyszerűbb, mint hinnéd. Személyes küldetésem, hogy ezeket a titkokat, módszereket minél több emberhez eljuttassam.

Ezért hoztuk létre férjemmel közösen a NaturaLisa manufaktúrát, melyet Liza kislányunk neve ihletett, hogy mindazoknak segíteni tudjunk, akik száműzni szeretnék háztartásukból az ipari kozmetikumokat. Számomra a kislányom, a családom a legfontosabb érték, ezért a termékek megalkotásánál a legfontosabb szempont az volt, hogy olyan természetes összetevőjű kozmetikumokat készítsünk Neked és Gyermekednek, melyeket már az első napokban is biztonságosan használhattok.

"Természetesen az első pillanattól." Én hiszek ebben. Tarts velünk Te is és csatlakozz a NaturaLisa vegyszermentes világához!

Szeretettel,

Drácz Orsolya

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek