Nagy liliom ezüst gyűrű -  - Meska.hu Nagy liliom ezüst gyűrű -  - Meska.hu Nagy liliom ezüst gyűrű -  - Meska.hu Nagy liliom ezüst gyűrű -  - Meska.hu
Nagy liliom ezüst gyűrű -  - Meska.hu Nagy liliom ezüst gyűrű -  - Meska.hu Nagy liliom ezüst gyűrű -  - Meska.hu Nagy liliom ezüst gyűrű -  - Meska.hu
Nagy liliom ezüst gyűrű -  - Meska.hu
Nagy liliom ezüst gyűrű -  - Meska.hu
Nagy liliom ezüst gyűrű -  - Meska.hu
Nagy liliom ezüst gyűrű -  - Meska.hu
Nagy liliom ezüst gyűrű -  - Meska.hu Nagy liliom ezüst gyűrű -  - Meska.hu Nagy liliom ezüst gyűrű -  - Meska.hu Nagy liliom ezüst gyűrű -  - Meska.hu
Sok kedves vásárlóm kérte, hogy a liliomos kollekcióm medáljához készítsek ugyan olyan gyűrűt. Eddig azért nem tettem, mert a kisebb, szolidabb két kockából álló gyűrűfejűt hordhatóbbnak gondoltam. Most elkészítettem a négy kockából állót is, és nagyon mutatós lett. Extravagánsabb, mint a kisebbik, de sokan a látványosabb gyűrűket kedvelik. Bátran ajánlom Önöknek most ezt a szép modellt. A gyűrűn felhasznált liliom motívum a régi magyar tarsolylemezeken, övcsatokon, és székely kapukon is megtalálható. Komoly, mély jelentéstartama van. Kalligrafikus jelentéstartalommal is bír. Ezeknek az ismereteknek a szellemében terveztem meg és készítettem el a liliomos kollekciómat. Az ékszereim között megtalálható a liliomos fülbevaló, karlánc és a nyaklánc is, valamint a feljebb említett kisebb gyűrű. Saját, egyedi készítésű, zsűrizett, forma védett ezüst ékszer! A gyűrű fej része majdnem 2 x 2 cm-es. A negyedik képen látható kézen viselve. A gyűrű nagyságát kívánság szerint méretre igazítom. Köszönöm, hogy benézett hozzám.
Összetevők

925-ös ezüst


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Kézműves termék


Anyaga:

Technika

ékszerkészítés, ötvös


Jellemző
ezüst, liliom, magyaros, ajándék, anyándék, esküvői, magyar, virág

Színek

ezüst


Termékkód

2923062


Eladó

Fehér Péter, 8900 Zalaegerszeg, Hosszú-Jánka 98.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel
1 200 Ft 1 200 Ft
Díszcsomagolásban postaköltséggel együtt
1 800 Ft 1 800 Ft

Készítette

egszeresz

egszeresz

Egyszer élünk, de akkor örökké!

5 (994)

egszeresz boltja  ›

Róla mondták

“Nagyon meg vagyok elégedve a termékkel, a szolgáltatással és az egszeresz-szel! Csak ajánlani tudom Mindenkinek! ”

Zsanibaba09

Egyedi rendeléseket is vállal

egszeresz további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek