Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Mesebeli Házam - Ajtódísz

Mesebeli Házam - Ajtódísz leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

A vendégeket már belépés előtt köszöntheted ezzel az ajtódísszel. Vidám, derűs, kedves fogadtatás. Rétegelt lemezből készült egyedi kivágással és akril festéssel. A festék a tartósság miatt akril lakkot is kapott.
20 cm a szélessége, 14 cm a magassága..
Vidám tavaszt kívánok! Meg nyarat!
Az ár egy ajtódíszre vonatkozik.

Mesebeli Házam - Ajtódísz jellemzői

kézműves termék, készítette: Anasztazia
rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

színek

termékkód
2808498

feltöltve
2017. április 26.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Mesebeli Házam - Ajtódísz szállítása

A megváltozott postai díjszabások figyelembevételével a szokásos módon, lakáscímre, ajánlottan, elsőbbségivel lehet feladni csomagként egy vastagabb borítékot, ennek a postaköltsége 1490 Ft.
Amennyiben a vásárolt termék nem vastag és nem nagy, úgy továbbra is küldhető elsőbbségi, ajánlott levélként, pl egy kulcstartó vagy 2.4 cm-nél nem vastagabb termékek. Ha nagyobb pl. egy kulcsakasztó, a kevesebb költség érdekében postán maradó levélként küldhetem, amihez szükséges megadnod annak a postának a címét - irányítószám, utca, házszám - ahova kéred a csomagot. Én értesítést küldök a feladásról, de ők nem küldenek, ha megérkezik, neked kell érdeklődni, majd elmenni érte. Az utánajárás több, de a postaköltség 590-665 Ft, súlytól függően. Ha könnyebb 5 dkg-nál, 500 Ft.
Kérheted futárszolgálattal háztól házig. Értesítenek, de át kell vedd a megbeszélt időpontban, mert visszahozzák. Ez 1040 Ft.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 590 Ft 665 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 040 Ft 1 040 Ft
Postán maradó küldemény 590 Ft 665 Ft
Csomag 1 490 Ft 1 490 Ft

Mesebeli Házam - Ajtódísz alkotója: Anasztazia

Anasztazia Bizony, a képen én vagyok. Csak nem most. - Gondolom, ez a frizuradivatból azonnal kiderült -
Azóta megtanultam varrni. Meg sok egyebet is. Némely dolgokat már el is felejtettem.
Gyorsabban telnek a napok, az esték, megelégedettebb és boldogabb vagyok, ha valamit készítek a magam és mások örömére.
Köszönöm a látogatást.
Szép napot! Vidám estét! Jó éjszakát!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: