Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Csakra karkötő az angyali birodalmakkal való kapcsolatok erősítésére...

Csakra karkötő az angyali birodalmakkal való kapcsolatok erősítésére... leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~1 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Szakmámból eredően készítek ékszereket,melyeket aukcióimban megtalálsz

-- rengeteg féle ,kiváló minőségű alapanyagokból készítem egyedire.

-ékszer szettek,-->csakra ékszerek

-nyakláncok,

-karkötők,

-fülbevalók,

-medálokat --akár nemesfémből is!

-szemüvegláncokat --drágakövekből:jáspis,obszidián,szodalit,füstkvarc ,oliva jade,méz jade ,tigrisszem,hematit és egyedi megrendelésre más ásványból,ill anyagból is elkészítem .

-ingákat -- drágaköves és más anyagból készített egyedi,magas rezgésű kézműves egyedi (sok esetben egy egy darab készül)ingák ezoterikában ill.alternatív gyógyászatra és egyéb célra

Energetizáló-akár személyre szabottan programozott csakra ill.egyéb drágaköves ékszereket.--a kristály programozás nem része ennek a hirdetésnek, külön priviben kérd.:)

Csakra karkötő az angyali birodalmakkal való kapcsolatok erősítésére, az asztrális támadások (negatív energiák)kivédésére.
A felsőbb énnel való kapcsolat megsegítésére és az aura Blokktalanítására, tisztítására és feltöltésére!

Olyan drágaköveket válogattam össze, amik a fent leírtakat erősítik és segítenek ráhangolódni azok befogadására és megtartására :)

Felhasznált drágakövek: --> a képeken két különböző karkötő is szerepel, annyi különbséggel, hogy az egyikbe tettem az angyal aura és angelit közzé strasszos rondellt, a másikba nem, de a felhasznált kövek ugyan azok!

Fekete obszidián,
Hegyikristály,
Jáspis 3féle(Vörös,mookait, breccsa)
Labradorit,
Fluorit,
Citrin,
Ametiszt
Turmalin,
Füstkvarc,
Ametrin,
Labradorit,
Lápis lazulit-golyó
Angelit-Golyó
szivárvány angyal aura-tárcsa

Hossza, mindkettőnek 19.5cm -más méretben is kérhető,
természetesen nyakláncba változatban is.
Gumis damillal is!

Két darab van képen, de a termék leütése csak egy darabra érvényes.
Ha mindkettőt szeretnéd,kérlek üziben jelezd.

Az angyal aurák a 21.század legfrissebb és egyik legmagasabb rezgéssel rendelkező ásványai.

A modern technológia és a természet ötvözete!

Minden esetben nemes drágakövet használnak alap kristályként az előállításukhoz nemesfém ötvözetével kombinálják.

Pl: arany, platina,titánium ,indium stb...-platina(szivárványos szín) titánium-kék,indium(lila) szín.

Ennél az ékszer szettnél,arany-platina bevonatot képeztek, de ez nem kopik, tehát nem egy futtatott dologról van szó.
Az alap drágakő-hegyikristály

Amit az angyal aurákról tudni kell:

Angyal aura kvarc drágakőből készült - nagyon ritka és Mo-on nem vagy csak nagyon ritkán kapható.
Hihetetlenül magas rezgésű kő!

Az angyal aura kvarc opál aura kvarc néven is ismert.
Ezeknek a kvarcoknak a szépsége rögtön szembetűnő, ahogyan az
új technológia fokozza a rendkívülien erőteljes tulajdonságait a mesteri gyógyító hegyikristálynak (amelyet az ősök megszilárdult fénynek
is hívták). Az angyal aura egy tiszta, átlátszó természetes kvarc, amelyet tudományos módszerrel platinával összekapcsoltak; ez a kombináció a legcsodálatosabb, világos színekben csillogóan színjátszó szivárvány hatást eredményez.
Öröm őket hordani, viselni vagy dolgozni velük.

A szivárvány derűt, fényt és optimizmust hoz.
Az angyal aura a ragyogás aktiválója a test és az aura minden szintjén.
Használják aura és csakra tisztításhoz,
kötelékek eltávolításához, korlátozó hiedelmek, rossz mentális beállítottság, kimondatlan pszichés szerződések és asztrális paraziták tisztításához.
Amikor tudatosan irányítják akkor összerendezi és tisztítja a csakra rendszert, lehetővé teszi a szivárvány test aktiválódását.
A szivárvány test a magasabb önvaló teljes integrálása, amely egyenesen a megvilágosodáshoz vezet.
E kristály szivárvány színeinek csillogása gyorsan ráhangolják az érzékszerveket a szeretet és fény angyali szféráira.
Tisztítják és felemelik a lelkedet.
Elárasztja az energiameződet a védelem, a nyugalom és béke kedves szikrázó szivárvány buborékaival. E kristály elvezeti tudatosságodat a magasabb éned belső templomába, ahol őrangyalod tudása van tárolva.
Elsősorban az őrangyaloddal dolgozik együtt és a kristály angyalokkal, a mennyei lények azon csoportjával, akik feladata, hogy támogassák és utat mutassanak azoknak, akik kristályokkal dolgoznak a terápiás kezelések és a meditáció során.
Az angyal aura kvarc fokozza a finom érzékelést, mivel ez a kristály a test minden energia rendszerét erősíti, stabilitást hoz és nyugtatja az elmét.
Képes energiát közvetíteni egyik embertől a másikra.

Ezüstözött ékszer alkatrészekkel készült.
Az alap drágakő ennél az ékszernél, hegyikristály (szokták más ásványon is alkalmazni ezt a technológiát..pl.rózsakvarc, phernit, füstkvarc stb..)

Több angyal aura és csakra ékszert, angyalkákat, medált, nyakláncokat, szetteket is találsz a boltomban!

Kérlek ha időd engedi nézz be hozzám,megéri!

Bármi kérdésed van a leütés előtt kérdezz rá a félreértések elkerülése végett.

Csakra karkötő az angyali birodalmakkal való kapcsolatok erősítésére... jellemzői

kézműves termék, készítette: Zsuszy
rendelésre készül, elkészítési idő: ~1 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

színek

termékkód
3307391

feltöltve
2018. december 26.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Csakra karkötő az angyali birodalmakkal való kapcsolatok erősítésére... szállítása

A terméket a Magyar postai díjszabás, ajánlott elsőbbségi leveleként küldöm, mindig, előre utalás után.
Utánvéttel nem postázok, kérlek ezt vedd figyelembe.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 200 Ft 1 200 Ft

Csakra karkötő az angyali birodalmakkal való kapcsolatok erősítésére... alkotója: Zsuszy

Zsuszy 14éve vagyok ötvös-aranyműves, ékszerbecsüs.
Immáron csak hobbiként van e szakma az életemben, szabadidőmben készítek ékszereket.
Jelen elhivatottságomban, alternatív terápiákkal foglalkozom.
Kristályterapeuta és Spirituális választerápia(SVT)tanácsadó vagyok.
Kristály programozással is foglalkozom, kérésre külön egyénre szabottan.

Szeretek megismerkedni hasonló beállítottságú emberekkel.
Remélem ezzel nem csak én vagyok így :D

Egyéni kívánságokat is szívesen teljesítek.Ékszereim kristály programozva is kérhetők.
Termékeimet külföldről postázom, így a szállítási idő több, ebben kérnék türelmet. Kb 4-5 munkanap.
A szállítási költség a termékeknél fel van tüntetve, ahol esetlegesen kimaradt ott, 1100 ft, a többi különbözetet én állom.
Kérlek emailen keress , mert emailen mindig elérhető vagyok, ne telefonon!
Bármiben szívesen segítek, keress bátran :)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: