Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Chocolate Chip Cookies - kézzel festett textilékszer szett, nyakék és fülbevaló

Chocolate Chip Cookies - kézzel festett textilékszer szett, nyakék és fülbevaló leírása

késztermék, azonnal szállítható

Az ékszerszett alapjául szolgáló pamutvásznat kézzel festettem, hőkezeltem, majd gombbá alakítottam. A gombok ezután antikolt bronz foglalatban kaptak helyet.
Bézs, csokibarna és fehér festéket használtam.

Méretek:
Nyaklánc
- medál átmérője: 2,8 cm
- lánc hossza: 41,5 - 46 cm között állítható
Fülbevaló
- tányérkák átmérője: 1,5 cm

A fülbevalóhoz fém hátsórész jár.
Ha eltérő hosszúságú láncot szeretnél, kérlek jelezd, megoldjuk!

A szett részeit külön-külön is megvásárolhatod, ez esetben kérlek írj üzenetet!
Fülbevaló: 1700 Ft
Nyaklánc: 2500 Ft

Az aktuális posta-akcióról a "Szállítási és garanciális feltételek" részben, valamint a boltom főoldalán olvashatsz!

Köszönöm, hogy benéztél, gyere máskor is! :)

Chocolate Chip Cookies - kézzel festett textilékszer szett, nyakék és fülbevaló jellemzői

kézműves termék, készítette: MonaCrafts
késztermék, azonnal szállítható

saját alapanyag

színek

termékkód
2957975

feltöltve
2017. október 29.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Chocolate Chip Cookies - kézzel festett textilékszer szett, nyakék és fülbevaló szállítása

*Posta-akció: 5000 Ft feletti vásárlás esetén a postaköltséget átvállalom! (Az ékszerszettek 1 terméknek számítanak)
*Termékeimet minden esetben biztonságosan becsomagolva, ajánlott küldeményként postázom.
*Személyes átvétel Mórahalmon és Domaszéken lehetséges.

Minden termékemre teljeskörű garanciát vállalok, amennyiben sérülten, hibásan érkezik, vagy rendeltetésszerű használat során baja esik, válaszboríték ellenében térítésmentesen javítom, cserélem. A garancia időtartama a vásárlástól számított 3 hónap, ezután egyéni elbírálás lehetséges.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 430 Ft 430 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 465 Ft 465 Ft
8000 Ft feletti megrendelés esetén 0 Ft 0 Ft

Chocolate Chip Cookies - kézzel festett textilékszer szett, nyakék és fülbevaló alkotója: MonaCrafts

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: