Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

ISMÉT! Ezüst matyó medál, cserélhető háttérszínnel

ISMÉT! Ezüst matyó medál, cserélhető háttérszínnel leírása

Sok kedves érdeklődő kérésére most ismét készítettem egy matyó medált.
Ez a második ilyen medálom. ( az előző medálomról a véleményt elolvashatják az értékeléseim között)

Ez a különleges medálom a néprajzi sorozatom tagja. Teljes mértékben saját tervezésű és készítésű. Egy nagyon szép matyó motívum adja a medál alap mintáját, de különlegessége mégis abban áll, hogy a medál áttört díszítésének színét egy egyszerű mozdulattal meg lehet változtatni, attól függően, hogy a viselője milyen színű ruhához szeretné hordani.
Az előző medált továbbfejlesztve egy kicsit szélesebbre készítettem az alapot, hogy ne csak a nehezen beszerezhető dekor filcet, hanem a dekor gumit és a puha filc anyagot is bele lehet helyezni.

A medál mérete 3 cm x 3 cm és hátulról egy egyszerű mozdulattal ki lehet húzni a motívum színét megadó dekor filcet vagy gumit és bármilyen más színű anyaggal le lehet cserélni végtelen lehetőségben.

Ebben az eseteben az ár a medálra vonatkozik csak,de
ha valaki lánccal szeretné, akkor így is megtalálható a boltomban!

Bízom benne, hogy rátalál valakire, aki kedveli az egyedi különleges, modern, de mégis rusztikus ékszereket.

Köszönöm, hogy benézett hozzám!

ISMÉT! Ezüst matyó medál, cserélhető háttérszínnel jellemzői

kézműves termék, készítette: egszeresz

saját alapanyag
mindent

jellemző

színek

termékkód
2756342

feltöltve
2017. február 25.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

ISMÉT! Ezüst matyó medál, cserélhető háttérszínnel szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 1 200 Ft 1 200 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 200 Ft 1 200 Ft

ISMÉT! Ezüst matyó medál, cserélhető háttérszínnel alkotója: egszeresz

egszeresz Meska interjú az alkotóval »

Sok szeretettel üdvözlöm! Köszönöm, hogy benézett hozzám!

Én egy lassan elfeledett, egyre ritkább mesterség, az ezüstművesség gyakorlója vagyok. Eredeti szakmám az aranyművesség, de a 17 év munkával eltöltött idő alatt egyre jobban az ezüstművesség felé fordultam.
Termékeim között saját készítésű ezüst tárgyak, ékszerek, miniatúrák, kisplasztikák és sok más különlegesség és érdekesség található. Az alkotásaim többsége egyedi alkotás, vannak köztük zsűrizett dolgok is. Minden tárgy a két kezem munkája, szívesen és lelkesen készítem őket. Az ékszereimet és miniatúráimat ugyanazokkal a módszerekkel és technikákkal készítem, mint régen a céhes időkben, a kicsi manufaktúrák idejében. Az ékszereim teljesen egyediek, saját tervezésűek, többnyire mély szimbolikával és filozófiai tartalommal rendelkeznek. Az ezüsttárgyaim és miniatúráim között vannak régiség-másolatok is.
Elképzelhető, hogy találkoztak már velem kézműves vásárokban, évek óta részt veszek ilyen rendezvényeken. Sok kedves visszatérő vásárlóm örömére most itt a Meskán is megjelentem.
Mindent megteszek, hogy a leendő és meglévő vásárlóim tökéletesen elégedettek legyenek a megvásárolt alkotásokkal. Szívesen válaszolok minden érdeklődő nemesfémekkel, tárgyakkal, ékszerekkel stb. kapcsolatos kérdésére.

Az internet egy sajátos felület, kölcsönös bizalmon és megértésen alapszik. Remélem, hogy az Ön bizalmát is elnyerem!

Kérem, nézzenek körül nálam! Biztosan találnak valami szép és különleges dolgot, ami elnyeri a tetszésüket!

A Meska által készített interjúban egy kicsit közelebbről is megismerhetnek.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: