Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Fabogyók nyári ruhában

Fabogyók nyári ruhában leírása

késztermék, azonnal szállítható

Vidám nyári színek, fiatalos lendület, üdeség jellemzik ezt a nyakláncomat.

Háromféle méretű, és formájú fából készült gyöngyöt fűztem körbe apró türkiz, és zöld színű delica, és kásagyöngyökkel. A bogyók mintája, és a fűzés módja is saját ötlet alapján valósult meg, tervezésük is időigényes folyamat volt.

Az elkészült bogyók közé világoszöld, és bézs színű teklagyöngyöket akasztottam, amelyek így együtt egy hosszú, bebújós láncot alkotnak. A lánc végéről egy nőiességet sugárzó balerina medált is lelógattam.

Igazán vidám, nyárias darab lett, bátran ajánlom mindenkinek, aki kedveli ezeket a színeket.

Méretei: a lánc teljes hossza kapoccsal együtt 70 cm, amelyről a középső fűzött bogyó, illetve a balerina medál még 6 cm hosszan lóg le. A nagy golyó 2 cm-es, a kisebb kb 1.5 cm, a hosszúkás gyöngy pedig kb 2.2*1.2 cm-es.

Fabogyók nyári ruhában jellemzői

kézműves termék, készítette: beaDapple
késztermék, azonnal szállítható

színek

termékkód
2856347

feltöltve
2017. július 4.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Fabogyók nyári ruhában szállítása

Ékszereimet ajánlottan, elsőbbséggel, és alaposan becsomagolva postázom, hogy biztonságban, és gyorsan eljussanak a vásárlókhoz.

A vételár beérkezését követően, lehetőség szerint még aznap, vagy legkésőbb másnap postázok. A feladásról emailben értesítem a vásárlóimat, hogy tudják, mikor számítsanak a csomag érkezésére.

Személyes átvételre Szegeden van lehetőség.

Ha a termékkel bármilyen gond lenne, kérlek minél előbb jelezd, hogy orvosolni tudjuk a problémát.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 430 Ft 430 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 460 Ft 460 Ft

Fabogyók nyári ruhában alkotója: beaDapple

beaDapple Meska interjú az alkotóval »

Sziasztok!

Még csak néhány éve kaptam rá a gyöngyözésre, de nem bírtam leállni azóta sem. Eleinte szigorúan követtem a mintákat, meg kellett tanuljam a technikákat, gondoltam az a biztos, amit leírtak. Aztán rájöttem, hogy mennyi lehetőséget rejtenek ezek a pici gyöngyök. Úgy alakíthatom a mintákat, ahogy csak szeretném ! De a legjobb mégis az, amikor egy teljesen saját ötletet valósíthatok meg :)!

Ahogy egyre több technikát ismertem meg, úgy hagytam el az egyszerűbb gyöngyfajtákat, és tértem át a minőségibb, szebb gyöngyökre. Egyszerűen muszáj, csak így mutatnak szépen az ékszerek.

Remélem tetszenek a munkáim, ha bármi kérdésed van, írj, szívesen válaszolok!

Üdv, jó nézelődést nálam!

Dapple

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: