Csokornyakkendő medál - lefoglalva manocska4 részére

Fehér, sárga, bordó és kék FIMO ékszergyurmából készítettem ezt a lencse alakú, mindkét oldalán hordható medált, amelynek mintázata eng...

A termék manocska4 felhasználó egyedi megrendelésére készült, ezért megvásárlása is csak számára lehetséges. Ha szeretnél ilyen vagy hasonló terméket, vedd fel a kapcsolatot a termék készítőjével!

Csokornyakkendő medál - lefoglalva manocska4 részére

A termék manocska4 felhasználó egyedi megrendelésére készült, ezért megvásárlása is csak számára lehetséges. Ha szeretnél ilyen vagy hasonló terméket, vedd fel a kapcsolatot a termék készítőjével!

Csokornyakkendő medál - lefoglalva manocska4 részére leírása

Fehér, sárga, bordó és kék FIMO ékszergyurmából készítettem ezt a lencse alakú, mindkét oldalán hordható medált, amelynek mintázata engem csokornyakkendőre emlékeztet. Kisütés után ékszerlakkal kezeltem, hogy fényesebb legyen.
Kérhető kék szaténszalaggal (hossza, ha a vevő másként nem kéri, 55 cm), de bőrszállal és csúszócsomóval is (utolsó 2 kép).
Átmérője 3,8 cm.

Könnyű, nem kényes, nem törékeny ékszer, kellemes viselet.

Tisztítása (ha a ruháról, levegőből rátapadt szöszök miatt szükséges) egyszerű: bármilyen krémmel (testápoló vagy kézkrém, babaolaj, paraffinolaj stb.) áttörölgetve megtisztul, felfrissül.

Három vagy több termék egyidejű megvásárlása esetén a postaköltséget átvállalom.

HŰSÉGAKCIÓ!
Boltom főoldalán olvasható.

Csokornyakkendő medál - lefoglalva manocska4 részére jellemzői

kézműves termék, készítette: Molma

saját alapanyag
lencsemedál

színek

termékkód
3174214

feltöltve
2018. július 17.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Csokornyakkendő medál - lefoglalva manocska4 részére szállítása

Személyes átvétel csak lakóhelyemen és környékén lehetséges, minden más esetben postai úton küldöm az árut a vételár számlámra való megérkezése után.
Három vagy több termék egyidejű megvásárlása esetén a postaköltséget átvállalom.
Termékeimre visszafizetési garanciát vállalok: ha nem tetszik az áru, a postázástól számított három héten belül visszavásárolom.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 400 Ft 500 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 450 Ft 500 Ft

Csokornyakkendő medál - lefoglalva manocska4 részére alkotója: Molma

Molma Meska interjú az alkotóval »

HŰSÉGAKCIÓ!
Mindenki, aki már vásárolt tőlem, 10 % kedvezménnyel veheti meg bármely termékemet.

- - - - - - - - - -
Otthon ülő természet vagyok, ennek megfelelően alakulnak szabadidős elfoglaltságaim.
Gyerekkorom óta szenvedélyem az olvasás. Később ehhez társult a sütés-főzés, majd a kézműveskedés.
Többfajta technikát kipróbáltam több-kevesebb sikerrel, amíg kikristályosodott, mi is az, amit igazán szeretek (és talán tudok is) művelni. Foglalkozom hagyományos anyagokkal (mézeskalács, selyem, textil, fa, papír), de szívesen kirándulok újabb területekre is: dekupázs, zsugorfólia, süthető gyurma stb. A megálmodott-megformált motívumaim azonban főleg hagyományosak: levelek, virágok, geometriai formák, szívek stb.
Szeretek minden kézzel készített alkotást, akkor is, ha messze nem tökéletes - és tisztelek mindenkit, aki ilyen alkotásokkal gazdagítja környezetét.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: