Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Tűzmadár

Tűzmadár leírása

késztermék, azonnal szállítható

Egy nagyon szép Tűzachát ásványt találtam, aminek nem tudtam ellenállni, most sort is kerítettem rá, hogy ékszerré formáljam.

Bronz színű japán kásagyöngyökkel, illetve narancsos árnyalatú gyöngyökkel foglaltam be az ásványt, a széleit pedig színben harmonizáló narancs-, illetve lila színű Swarovski kristályokkal díszítettem. A két oldala picit eltérő, így hangulatodnak megfelelően viselheted. :)

Színes, vidám, nyárias darab, melyet ajánlok az ásványok, és az egyedi darabok kedvelőinek.

Méretei: a medálrész kb 4*5 cm-es, a lánc 47 cm hosszú (+ 5 cm lánchosszabbító), delfinkapoccsal záródik.

Tűzmadár jellemzői

kézműves termék, készítette: beaDapple
késztermék, azonnal szállítható

termékkód
2870356

feltöltve
2017. július 21.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Tűzmadár szállítása

Ékszereimet ajánlottan, elsőbbséggel, és alaposan becsomagolva postázom, hogy biztonságban, és gyorsan eljussanak a vásárlókhoz.

A vételár beérkezését követően, lehetőség szerint még aznap, vagy legkésőbb másnap postázok. A feladásról emailben értesítem a vásárlóimat, hogy tudják, mikor számítsanak a csomag érkezésére.

Személyes átvételre Szegeden van lehetőség.

Ha a termékkel bármilyen gond lenne, kérlek minél előbb jelezd, hogy orvosolni tudjuk a problémát.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 430 Ft 430 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 460 Ft 460 Ft

Tűzmadár alkotója: beaDapple

beaDapple Meska interjú az alkotóval »

Sziasztok!

Még csak néhány éve kaptam rá a gyöngyözésre, de nem bírtam leállni azóta sem. Eleinte szigorúan követtem a mintákat, meg kellett tanuljam a technikákat, gondoltam az a biztos, amit leírtak. Aztán rájöttem, hogy mennyi lehetőséget rejtenek ezek a pici gyöngyök. Úgy alakíthatom a mintákat, ahogy csak szeretném ! De a legjobb mégis az, amikor egy teljesen saját ötletet valósíthatok meg :)!

Ahogy egyre több technikát ismertem meg, úgy hagytam el az egyszerűbb gyöngyfajtákat, és tértem át a minőségibb, szebb gyöngyökre. Egyszerűen muszáj, csak így mutatnak szépen az ékszerek.

Remélem tetszenek a munkáim, ha bármi kérdésed van, írj, szívesen válaszolok!

Üdv, jó nézelődést nálam!

Dapple

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: