Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

" Vintage otthon" - vintage scrapbook album és napló

" Vintage otthon" - vintage scrapbook album és napló leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~21 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Nagyon egyedi, kézműves vintage stílusú albumot és naplót készítettem, melybe leírhatod minden gondolatodat, titkodat, ráadásul fotókat is tehetsz melléjük.

A napló teljes mértékben kézzel készült. 18 oldala közül 14 oldal interaktív, zsebekkel, gyönyörű fotókeretekkel, melyeken nagyon szép scrap papírok adják a hátteret titkos gondolataidnak, képeidnek. Minden interaktív oldal fel- lenyíló extra oldalakkal, zsebekkel, jegyzetkártyákkal díszített. Az oldalak, kártyák széleit tintáztam a régies hatás eléréséért.

A napló utolsó négy oldala csak jegyzetelésre készült, ezek az oldalak egy- egy nagyobb zsebet is rejtenek, melyekbe kincseidet, fényképeidet, egyéb dokumentumaidat őrizheted meg.

Az album borítójához körzáró pántot is vásárolhatsz a boltunkban az alábbi linken:

http://www.meska.hu/ProductView/index/1456040

Kérésre szívesen elkészítem más témában, más alkalomra is.

Mérete: ( vastag album)

19,5 cm x 19,5 cm x 11 cm

" Vintage otthon" - vintage scrapbook album és napló jellemzői

kézműves termék, készítette: Jbgifts
rendelésre készül, elkészítési idő: ~21 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

technika

színek

termékkód
3032412

feltöltve
2018. január 11.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

" Vintage otthon" - vintage scrapbook album és napló szállítása

A képeslapjainkat és pénzátadóinkat KIZÁRÓLAG ajánlva postázzuk, melynek költsége 100 grammig 900 Ft, 500 grammig 1650 Ft-

Az albumainkat futárszolgálattal küldjük.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Futárszolgálat előre fizetéssel 3 000 Ft 3 600 Ft

" Vintage otthon" - vintage scrapbook album és napló alkotója: Jbgifts

Jbgifts Mindenféle kézi munka érdekel. Nagyon szeretek kísérletezni, újabb és újabb technikákat megtanulni, és különböző anyagokat kombinálva igazi remekeket alkotni. Néhány éve vettem egy varrógépet magamnak és ez teljesen megváltoztatta az életem.

Az alkotás öröme beragyogja a minden napjaimat, és végre azzal foglalkozhatom, ami érdekel.

Boltunkban olyan ajándék tárgyakra lelhetsz, amelyek 100 %-ig kézzel készítettek, egyediek ( nem szívesen csinálok két egyforma dolgot), érdekesek, kiváló minőségűek.

Remélem, elnyerik a tetszésedet, és az én örömöm terád is rád ragad.

Judit

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: