Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Levendulás csipeszek - hűtőmágnes, ültető

Levendulás csipeszek - hűtőmágnes, ültető leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~5 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Textillel bevont csipeszek ültetőnek bulira, gyerekzsúrra vagy köszönetajándéknak. A csipeszeket textillel, szalagokkal, gombokkal díszítem, levendula illóolajjal átitatva. Ha illóolaj nélkül kéred, kérem, szólj. Nevek feltüntetésére kérésre van lehetőség, ekkor az ár 15 Ft-tal nő darabjáért.
Egy csomag 20 darab csipeszt tartalmaz, rendelhető más mennyiségben is, az ár az alapján változik, erről rendelés előtt egyeztetni szükséges.
Felhasználási javaslatok:
-ültető bulira, esküvőre
-hűtőmágnes
-asztali dísz tolltartóra vagy virágra helyezve
-tükör szélére is tűzhető
-autó szellőzőjére tűzve légfrissítőként

A csipesz mérete: 7cm.

Levendulás csipeszek - hűtőmágnes, ültető jellemzői

kézműves termék, készítette: SZOFIsticated
rendelésre készül, elkészítési idő: ~5 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

színek

termékkód
2890888

feltöltve
2017. augusztus 19.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Levendulás csipeszek - hűtőmágnes, ültető szállítása

A szállítási költséget a vevő köteles megfizetni, a valós összeg a terméknél megadottól eltérhet, mivel a vásárolt termék mérete és súlya, illetve a kiszállítás helye változó.
Jelenleg külföldről dolgozom, így a termék elkészülte után további várakozási időre kell számítani, ezért mindenki megértését és türelmét kérem.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
WEBOX csomagautomata előre fizetéssel 599 Ft 599 Ft
WEBOX csomagautomata utánvéttel 599 Ft 599 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 400 Ft 750 Ft

Levendulás csipeszek - hűtőmágnes, ültető alkotója: SZOFIsticated

SZOFIsticated Sztikler Zsófia vagyok, 2016 elején kezdtem el a varrással, alkotással foglalkozni, azóta igyekszem a lehető legtöbb ötletemet megvalósítani, és kipróbálni. Szeretem a nyugalmat, a csendet, a harmóniát, a kellemes illatokat és ízeket, ezért is találtam nagy kedvencre a levendulás dekorációkban.
Jelenleg külföldön élek, de szeretném továbbra is elérhetővé tenni termékeimet az érdeklődőknek. :)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek