Vintage rózsák - hímzett kézitáska, csatos tárca, táska

Anne csatos táskák, kézitáskák - KÉSZLETEN Vintage hímzett táska kollekcióm következő darabjaként hoztam ezt a táskát, mely egyedi da...

Vintage rózsák - hímzett kézitáska, csatos tárca, táska

Vintage rózsák - hímzett kézitáska, csatos tárca, táska leírása

Anne csatos táskák, kézitáskák - KÉSZLETEN

Vintage hímzett táska kollekcióm következő darabjaként hoztam ezt a táskát, mely egyedi darabként készült, ezért a későbbiekben nem rendelhető. A táskát miniatűr gobelin hatású keresztszemes hímzéssel díszítettem az elején, melyet a szokásosnál apróbb, x-szemes öltésekkel készítettem. Szabásmintáját egyedileg terveztem, figyelemmel arra, hogy a táska ne csak kívülről legyen szép, hanem belülről is harmonikus és praktikus kialakítással bírjon.

Szeretettel ajánlom névnapra, születésnapra, esküvőre, vagy csak úgy magadnak, hogy legyen egy romantikus kísérőd egy nyár esti sétára a tengerparton....

Alapanyaga magas minőségű, nyers színű, szövésében indamintás, magyar kress vászon (pamut/len), a bélésében beige alapon mini rózsa mintás 100% pamutvászon, melyben az egyik oldalra 2 db nyitott, a másik oldalra egy cipzárral zárható zsebet készítettem. Mind a külső, mind a belső anyagokra egyedileg vlies lapot szteppeltem, hogy tartását és puhaságát fokozzam.

Mérete:
- kerete 18 cm-es, ezüst színű,
- magassága 16 cm,
- szélesség 20 cm,
- talpmélysége 5 cm.

HandMade by Anne

További készleten lévő táskák: https://www.meska.hu/Shop/index/11325/51728

Vintage rózsák - hímzett kézitáska, csatos tárca, táska jellemzői

kézműves termék, készítette: annetextil

saját alapanyag
Saját szabásminta alapján készült

technika

ajándék nekik

termékkód
3333992

feltöltve
2019. február 1.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Vintage rózsák - hímzett kézitáska, csatos tárca, táska szállítása

A szállítással kapcsolatban részleteket Profil oldalamon találsz. Kérlek, hogy vásárlás előtt figyelmesen olvasd el.
https://www.meska.hu/UserProfil/index/69777
Helyhiány miatt valamennyi szállítási díjat nem tudom feltüntetni a Szállítási feltételeknél a termékoldalon, ha nem találod a neked megfelelőt, akkor vásárlás után pontosítjuk a szállítás módját és díját a Profil oldalon feltüntetett feltételeknek megfelelően.
A FOXPOST SZÁLLÍTÁSI LEHETŐSÉG 2019. MÁRCIUS 31-VEL MEGSZŰNIK, A SZOLGÁLTATÓVAL TÖRTÉNT SOROZATOS TECHNIKAI PROBLÉMA MIATT, 2019. ÁPRILIS 1-JÉTŐL KIZÁRÓLAG A MAGYAR POSTA SZOLGÁLTATÁSÁNAK IGÉNYBEVÉTELÉVEL TUDOM BIZTOSÍTANI A SZÁLLÍTÁST.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény utánvéttel 1 660 Ft 1 660 Ft
MPL posta csomagautomata 890 Ft 600 Ft
MPL postacsomag PostaPont, MOL, COOP Pont 1 090 Ft 600 Ft
MPL postacsomag házhoz kézbesítéssel 1 310 Ft 1 000 Ft
Postán maradó ajánlott 860 Ft 1 000 Ft

Vintage rózsák - hímzett kézitáska, csatos tárca, táska alkotója: annetextil

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: