Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Safari kollekció cseresznyekvarc és tigrisszem gyöngyökből, Swarovski kristállyal és tibeti ezüsttel kombinálva

Safari kollekció cseresznyekvarc és tigrisszem gyöngyökből, Swarovski kristállyal és tibeti ezüsttel kombinálva leírása

késztermék, azonnal szállítható

Safari kollekció - utazás az Ismeretlenbe!

Fedezd fel a végeláthatatlan szavannák, a fenséges ragadozók birodalmát, a ragyogó Afrika sokszínű tájait és rejtett kincseit!

A Szafari kollekció fő darabjai a rejtelmes tigrisszem, a Dél Keresztjeként ragyogó Swarovski kristályok, s a vadon színvilágát idéző lávamintás cseresznyekvarc.

A Szafari stílusba eredetileg katonai és vadászöltözékek tartoztak az indiai brit gyarmatosítók idejében.

Az 1960-as évek közepétől lett egyre kedveltebb lett a nők körében is ez az eredeti stílus, főként Yves Saint Laurent-nak köszönhetően, aki elsőként ültette át a hétköznapi öltözködésbe az egyenruhák ihlette ruhaneműket.

Az ékszerek valódi ásványokból készülnek, a fém alkatrészek ötvözetek, melyek tibeti ezüst bevonatúak, vagy ezüstözöttek.

Karkötő mérete: 18,5 cm ( + 5 cm hosszabbítólánc )
A karkötőn lévő többfunkciós levehető függődísz használható kulcstartóként, táska- és mobildíszként is!

Nyaklánc mérete: 45 cm ( + 5 cm hosszabbítólánc )
A karkötő és a nyaklánc fémhuzalra fűzve készült, delfin kapoccsal záródik.

Fülbevaló teljes hossza: 6 cm
A fülbevaló klasszikus beakasztós, de elkészíthetem francia kapcsos, vagy sima bedugós változatban is.

Az akasztó alapesetben bizonyítottan antiallergén nikkelmentes fémből készült, ez külön kérésre 925-ös ezüstbevonatúra cserélhető.

Ha a méret nem megfelelő, de tetszik az ékszer, szólj, elkészítem a méretedben!

Nézz körül a termékeim között, biztosan találsz neked tetsző darabokat, így nem csak postaköltséget spórolhatsz meg, hanem további kedvezmény is jár!

5.000.- feletti vásárlás esetén 10%
10.000.- feletti vásárlás esetén 15%

kedvezmény jár!
----------------------------------------------------------------------------
Cseresznyekvarc

A szeretet és a szerelem köve!

A cseresznyekvarc, vagy másképpen eperkvarc a hegyikristály egyik változata, amely magában hordozza a kristályok általános tulajdonságait (bővebben olvashat róla a hegyikristálynál). Színeinél fogva amely nagyrészt rózsaszínes, néhol barnás esetleg fehérbe átmenő árnyalattal, legerőteljesebb hatást a szívcsakrához csatlakozva fejti ki.

Tulajdonságai:

Színe: sápadt rózsaszín, áttetszőtől az átlátszatlanig
Elem: levegő
Csakra: szívcsakra
Nyugati csillagjegy: Mérleg

Gyógyhatása:

Erősíti az immunrendszert, még a fertőzés kezdeti szakaszában képes megakadályozni a betegség kitörését. Szabályozza a vérkeringést.

Lelki hatása:

A cseresznyekvarc növeli a koncentrációs képességünket, kitűnő választás a tanulás hatékonyabbá tételéhez.

Növeli a szeretet irányi igényünket, illetve a szeretni tudásunkat. Fokozza a szerelmi vágyat és segít harmonikusabbá tenni szerelmi viszonyunkat.

Segítségével felismerhetjük belső igényeinket és megtanulhatjuk integrálni azokat. Ez javítja életminőségünket, és fokozza életörömünket.
Enyhíti a szorongást.

Karbantartás:

A kristálygyógyászatban nagy szerep jut az ásványok tisztításának, mivel enélkül energetikailag hatástalanok lesznek. Ezért a köveket rendszeresen, havonta kb. egyszer tisztítani kell, amely a következő lépésekből áll.

Tisztítás: szobahőmérsékletű folyó csapvíz alá kell tenni kb. fél órára.

Ürítés: a kövek míg Önökhöz eljutnak számos információt magukba gyűjtenek, amelyeket el kell távolítani. Ez történhet sókristályra helyezéssel úgy, hogy egy kisméretű tálkába tesszük a követ, amelyet egy nagyobb méretű sóval (tiszta nem jódozott) teli tálba teszünk (soha nem közvetlenül a sóra). Üríthetjük kövünket már kövekkel együtt, pl. ametiszt drúzán, vagy hematit mellé helyezve. Mindkét folyamat ne tartson tovább fél napnál! A legegyszerűbb módszer szerint tegyük kövünket földbe, akár egy virágcserépbe, ha azt a kő formája (pl. marokkő) megengedi.

Feltöltés: a kiürített kristályokat fel kell tölteni vagy napfény (csak a reggeli vagy esti nem túl erős fény alkalmas erre), vagy holdfény segítségével. Hatékonyabb lesz feltöltésünk, ha hegyikristályt teszünk kövünk mellé.
-Tigrisszem:

Tulajdonságai:

Szín: sárgásbarna, aranybarna Átlátszóság: áttetsző, átlátszó Porszín: fehér
Mohs-keménység: 6,5-7
Sűrűség: 2,58-2,65
Képlet: SiO2
Ásványtanilag: sárgásbarnán erezett kvarc
Kristályszerkezet: trigonális
Keletkezés módja: üledékes Előfordulás: Dél-Afrika, India, Mexikó, Ausztrália

Nyugati csillagjegy: Ikrek, Oroszlán, Szűz, Skorpió, Nyilas
Kínai csillagjegy: Ló, Majom, Kakas, Disznó, Patkány
Elem: föld

Gyógyhatásai:

Gyógyítja a szemet, torkot, nemzőszervet, törött csontot, szűkületeket.

A tigrisszem erősíti a légutakat és a tüdőt, ezért meghűlés, köhögés, asztma, és bronchitis esetén segítheti a gyógyulást.
Hatással van az ízületekre és a csontozatra is, alkalmazása csonttörés esetén ajánlott.
Aktiválja a mozgásszerveket, hatásos azok merevségével szemben.
A tigrisszem hatásos segítség az idegi betegségek esetében is, az ideggyulladástól az idegességig, de epilepszia és skizofrénia vagy paranoia, üldözési mánia és szellemi eltévelyedések ellen is hasonlóan jó segítség.
A tigrisszem pozitív hatást gyakorol az agyra és a koncentráló képességre.
Aktiválja döntési képességünket, bátorságunkat és tetterőnket, segít a döntések meghozatalában és problémáink megoldásában.
A tigrisszem révén feloldhatók az emocionális blokádok.
Amint az már ránézésre is látszik, e kőben többféle rezgés egyesül, így a segítségével megtanulhatunk távolságot tartani, s egy bizonyos sorrendet felállítani.
A tigrisszem megfékezi a túláradó energiákat és izgalmakat.
Mélységes belső béke és védettség, érzelmi mélység fejlődik ki hatására.
Használatával kifejleszthetjük magunkban a mások iránti bizalom és megértés képességét.

A tigrisszem a solar és a megemésztés köve. Segítségével megérthetem mik azok a gondok, melyek lezárják életem. Ez a kő segít velük szembeszállni, megkérdezni mire tanítasz engem, miért csináltalak magamnak. Amikor a gondok átadják tanításukat, nagy sóhajok és szívdobogás közepette, ahogy felfogó képességem kitárulva megértem, (megemésztem) őket (áttekintem), terhüket letéve tovább léphetek végre. Segít a tervezésben a tovább haladásban és az álmaim megvalósításában.
Különleges féldrágakőből készült ékszer, egyenesen a készítőtől!
Látogass el minden nap az oldalamra, mert a választékom folyamatosan bővül!
Nézz körül a termékeim között, biztosan találsz neked tetsző darabokat, így nem csak postaköltséget spórolhatsz meg, hanem a kedvezményben is részesülhetsz!
A képeken látható díszítőelemek nem képezik az aukció tárgyát, csupán illusztrációk!

Safari kollekció cseresznyekvarc és tigrisszem gyöngyökből, Swarovski kristállyal és tibeti ezüsttel kombinálva jellemzői

kézműves termék, készítette: YneroKoDesign
késztermék, azonnal szállítható

termékkód
3279037

feltöltve
2018. november 20.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Safari kollekció cseresznyekvarc és tigrisszem gyöngyökből, Swarovski kristállyal és tibeti ezüsttel kombinálva szállítása

Szállítás postai úton biztonságosan becsomagolt borítékban történik az utalás napjától számítva legkésőbb 1 héten belül.
A kincsekre 2 hét pénzvisszafizetési garanciát vállalok, saját termékekre javítást is, amennyiben szükséges.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 420 Ft 420 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 450 Ft 450 Ft

Safari kollekció cseresznyekvarc és tigrisszem gyöngyökből, Swarovski kristállyal és tibeti ezüsttel kombinálva alkotója: YneroKoDesign

YneroKoDesign Kedves Látogató, üdvözöllek az YneroKo Design Meska boltjában!

Koreny Orsolya vagyok az YneroKo Design alapítója.
Budafokon élek, több, mint 5 éve foglalkozom ásvány ékszerek készítésével, a legkülönbözőbb fűzési, csomózási és dróttechnikák alkalmazásával.

Nagy örömömet lelem egy-egy újabb darab megalkotásában, de akkor vagyok igazán boldog, mikor visszajelzésként a későbbi gazdáját is sikerül elégedetté tennem, mert minden kincs, mely megszületik az asztalomon, a szívemhez nő, készítés közben kialakul a saját egyénisége, neve és egyedi története lesz, melynek így a majdani viselő is részesévé válhat :)

Ezen egyedi ékszerek előnye, hogy éppúgy hordhatók hétköznapi viselethez, akár farmerhez is, mint elegánsabb ruhadarabokhoz alkalmi viseletként.

Az ékszerek valódi ásványokból, Swarovski kristályból, vagy fa gyöngyökből készülnek, a fém alkatrészek pedig tibeti -, 925-ös Sterling ezüst bevonatúak, vagy ezüstözöttek.
A karkötőket többnyire rugalmas gumiszálra, vagy tigrisbajuszra fűzve készítem. ez utóbbi esetben delfin kapoccsal záródnak. Minden kapcsos ékszert felszerelek egy 5 cm-es hosszabbító lánccal, melynek szemei nem nyílnak szét, így azt nem tudja elhagyni viselője.
A kapcsos karkötőkön lévő többfunkciós levehető függődísz használható kulcstartóként, táska- és mobildíszként is!
Többféle csomózás technikában is jártas vagyok, így Shamballa ékszereket, vagy akár imafüzéreket is szívesen készítek, akár megrendelésre is :)

Fülbevalóimat, az elhagyás veszélyét kiküszöbölendő, szilikon hátsóval ellátom, és mint minden egyes termékemet, biztonságosan becsomagolva postázom az utalást követő egy héten belül.

Ha a méret nem megfelelő, de tetszik az ékszer, szólj nyugodtan, elkészítem a méretedben!

Amennyiben egyedi elképzelésed van, azt is megoldjuk, keress bátran! :)

Nézz körül az oldalamon, érdemes!
Több termék együttes vásárlása esetén nem csak postaköltséget spórolhatsz meg, de olcsóbban is juthatsz hozzájuk, ugyanis

5.000.- feletti vásárlás esetén 5%,
10.000.- feletti vásárlás esetén 10%
15.000.- feletti vásárlás esetén 15%
20.000.- feletti vásárlás esetén 20%

kedvezményt adok az ékszerek árából!

A postaköltséget én állom
25.000.- feletti vásárlás esetén!

Jó böngészést kívánok!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek