Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Meseerdei baglyos velúr, XL univerzális oldaltáska, válltáska, kézitáska

Meseerdei baglyos velúr, XL univerzális oldaltáska, válltáska, kézitáska leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~14 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Anne Univerzális táskák - RENDELHETŐ! A fotókon látható vagy más szín-összeállításban is kérhető :)

Két korábbi modell kombinációjából és újragondolásából született ez a baglyos táska - egyiknek a formáját és szín-összeállítását, másiknak a motívumát örökítettem át egy megrendelői kérésre, most pedig az oldalrész alapanyagát is módosítottam, így a talprésszel együtt textilbőrből szabtam.

A fülek által többféle variációban hordható, A/4-es iratot is kényelmesen elnyelő univerzális, sok zsebes, rendkívül jó pakolós, egyedi táska, válltáska, oldaltáska, kézitáska.

TOVÁBBI EGYEDI PARAMÉTEREI: Az oldalai és a talpa, valamint a középső vállpántok fekete textilbőrből, az eleje és háta magas minőségű, bőr erezetű, olasz textilvelúrból készültek, mely gyárilag merevítő anyaggal alábélelt. Az elején kézi applikációval és hímzéssel, sok-sok munkaórával készítettem a motívumot, ettől igazi egyedi, kézműves termék.

Bélésében színes bagolykák mosolyognak rád ha belenézel, mely 100% pamutvászon. A bélését egyedileg vlies lapra szteppeltem, hogy tartását és puhaságát fokozzam. Cipzárral záródik, a belsejében 2 db nyitott és egy cipzáras zsebet, valamint egy tollőrző rekeszt találsz.

MÉRETEI:
-szélesség 32-38 cm,
-magassága 26-32 cm,
-mélysége 10 cm,
-középső fül hossza 40-70 cm között kérhető,
-Oldalsó vállpánt 70-130 cm között állítható, 4 cm széles táska hevederből, antikolt szerelvényekkel, kézben, karon, vállon, keresztben átvetve egyaránt kényelmes,
- vízlepergető anyaga nem ázik át esőben.
- A táska kézközt 30 fokon vagy kifordítva, mosózsákban mosható, majd centrifugálást követően formára igazítva, felakasztva, szellős helyen szárítandó, így vasalást nem igényel.
- A fotón szereplő táskák korábban készült modellek.

HandMade by Anne

További XL Univerzális táskák: https://www.meska.hu/Shop/index/11325/51728

Meseerdei baglyos velúr, XL univerzális oldaltáska, válltáska, kézitáska jellemzői

kézműves termék, készítette: annetextil
rendelésre készül, elkészítési idő: ~14 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

saját alapanyag
Saját szabásminta alapján készült

technika

termékkód
2889907

feltöltve
2017. augusztus 17.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Meseerdei baglyos velúr, XL univerzális oldaltáska, válltáska, kézitáska szállítása

Kedves Vásárló!

A boltomban látható alkotások legtöbbje készleten van, azokat rögtön tudom postázni, ha meghatározott alkalomra szeretnél vásárolni, ezért nem tudsz a készítésre várni, a kész alkotásim között válogass, melyet a mellékelt linken találsz: http://www.meska.hu/Shop/index/11325?order=keszleten

Megtetszett valami az eladott alkotásaim közül, de nem találod a késztermékek, vagy rendelhető termékek között - Ebben az esetben üzenetben keress és elkészítem számodra, amennyiben a szükséges alapanyagok még rendelkezésre állnak.

Rendelhető termékek esetén kérlek vedd figyelembe, hogy termékeim, aprólékos, időigényes kidolgozással készülnek, ezért esetenként 1-3 hetet várni kell míg elkészülnek, rendelés előtt érdeklődj üzenetben aktuális időpontról.

A megvásárolt termékeket előreutalást követően azonnal postára adom, így néhány napon belül kézhez kapod. A fizetéshez szükséges adatokat a Meska vásárlás-visszaigazolását követően közvetlenül e-mail címedre küldöm meg, ekkor tudjuk a további adatokat is pontosítani. Utánvétes postázást és személyes átvételt jelenleg sajnos nem tudok vállalni.

A Magyar Posta szolgáltatásainak igénybevételével tudom továbbítani a termékeket, melynek jelenlegi kedvezményes díjairól az alábbiakban tájékozódhatsz.

- MPL Posta Csomagautomatára címezve - kedvező áron kérheted a szállítást. A csomagautomata átvételi címeket itt találod:
https://www.posta.hu/static/internet/download/PASZF_KI15_Csomagautomatak.pdf

Termékeimre jogszabálynak megfelelő garanciát vállalok.

Folyamatosan igénybe vehető kedvezmények:
- 20 000 Ft feletti, vagy 3 db egyenként 2000 Ft-ot meghaladó értékű termékek együttes vásárlása esetén bármely szállítási mód választása esetén postaköltséget nem számítok fel
- 2000 Ft-ot meghaladó értékű termék vásárlása esetén kedvezményes szállítási díjjal számolok akkor is ha csak egy terméket vásárolsz.
Anne

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
MPL posta csomagautomata 500 Ft 0 Ft
MPL postacsomag PostaPont, MOL, COOP Pont 690 Ft 490 Ft
Ajánlott küldemény Postán Maradó 780 Ft 580 Ft
MPL postacsomag házhoz kézbesítéssel 790 Ft 590 Ft

Meseerdei baglyos velúr, XL univerzális oldaltáska, válltáska, kézitáska alkotója: annetextil

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek