Pink Uhu kulcstartó - táska & tok - kulcstartó & táskadísz - kulcstartó - Meska.hu Pink Uhu kulcstartó - táska & tok - kulcstartó & táskadísz - kulcstartó - Meska.hu Pink Uhu kulcstartó - táska & tok - kulcstartó & táskadísz - kulcstartó - Meska.hu Pink Uhu kulcstartó - táska & tok - kulcstartó & táskadísz - kulcstartó - Meska.hu
Pink Uhu kulcstartó - táska & tok - kulcstartó & táskadísz - kulcstartó - Meska.hu Pink Uhu kulcstartó - táska & tok - kulcstartó & táskadísz - kulcstartó - Meska.hu Pink Uhu kulcstartó - táska & tok - kulcstartó & táskadísz - kulcstartó - Meska.hu Pink Uhu kulcstartó - táska & tok - kulcstartó & táskadísz - kulcstartó - Meska.hu
Pink Uhu kulcstartó - táska & tok - kulcstartó & táskadísz - kulcstartó - Meska.hu
Pink Uhu kulcstartó - táska & tok - kulcstartó & táskadísz - kulcstartó - Meska.hu
Pink Uhu kulcstartó - táska & tok - kulcstartó & táskadísz - kulcstartó - Meska.hu
Pink Uhu kulcstartó - táska & tok - kulcstartó & táskadísz - kulcstartó - Meska.hu
Pink Uhu kulcstartó - táska & tok - kulcstartó & táskadísz - kulcstartó - Meska.hu Pink Uhu kulcstartó - táska & tok - kulcstartó & táskadísz - kulcstartó - Meska.hu Pink Uhu kulcstartó - táska & tok - kulcstartó & táskadísz - kulcstartó - Meska.hu Pink Uhu kulcstartó - táska & tok - kulcstartó & táskadísz - kulcstartó - Meska.hu
Ez a vidám, pink bagoly biztosan jó kedvre derít majd a szürke hétköznapokon! Pillekönnyű, de jól kézre áll, könnyű megtalálni egy tömött női táskában! A bagoly mérete kb. 5,5x7cm, a fülek nélkül. Az anyaga pink alapon apró fehér pöttyös pamutvászon. Géppel varrtam össze a testét alkotó párnácskát, s puha, könnyű vatelinnel tömtem ki. Bojtfüleit orgonalila hímzőfonalból készítettem, szív alakú csőrét pedig sárga fonallal hímeztem. A szemei kékeszöld, műanyag gombok. A kulcskarika 2,5 cm átmérőjű, szaténszalaggal rögzítettem a bagolyhoz. (A kulcs csak illusztráció.) A személyes átvétel Budapesten megoldható az Örs vezér terén vagy a Köki Terminálban, esetleg a 2-es metró vonalán tetszőlegesen megbeszélt helyen. Uhut és barátait bélelt borítékban, ajánlva postázom, melynek ára megfelel a mindenkori postai díjszabásnak. Köszönöm, hogy benéztél Uhuhoz és barátaihoz! :)
Összetevők

textil, gomb, vatelin, szaténszalag, hímzőfonal, kulcskarika


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Kézműves termék



Technika

varrás


Jellemző
táska & tok, kulcstartó & táskadísz, kulcstartó, bagoly, uhu, pöttyös, pink, lila, zsebdög, textil, rózsaszín

Színek

lila, pöttyös, rózsaszín


Termékkód

4718268

FÜLGARANCIA minden termékre.
Ha a kulcstartód akasztója elrongyolódik vagy elszakad, esetleg az Uhud bojt füle kioldódik és kócos lesz a vásárlástól számított egy éven belül, bátran küldd vissza nekem, díjmentesen megjavítom és postázom a címedre!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Személyes átvétel
(Budapest)
0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel
810 Ft 810 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel
900 Ft 900 Ft

Készítette

Róla mondták

“Igazán egyedi, gyönyörűen elkészített darabok. Ezúton is köszönöm még egyszer. ”

jharmati99

Egyedi rendeléseket is vállal

uhuesbaratai további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek