Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Catherine - kézzel festett textilgomb fülbevaló acélból

Catherine - kézzel festett textilgomb fülbevaló acélból leírása

késztermék, azonnal szállítható

A fülbevaló alapjául szolgáló pamutvásznat saját kezűleg festettem, hőkezeltem, ezután gombbá alakítottam.

Az ékszer elkészítésénél az esztétikum és az időtállóság volt a fő szempont, így kiváló minőségű rozsdamentes acél szereléket használtam. Az acél ellenáll az idő vasfogának, nem oxidálódik, nem zöldül vagy feketedik, nem rozsdásodik és nem veszít formájából. Mindemellett nagyon szép csillogása van, ezáltal tökéletesen illik a fényesre fetett gombokhoz. Ha a minőséget keresed, akkor az acél ékszer az ideális választás.

Anyaga ellenére nagyon könnyű darab. Minimál stílusú, de nagyon mutatós ékszer született. Ha nem szereted a túl hosszú fülbevalókat, de még valami hiányzik, hogy teljes legyen az összkép, akkor ez a füli Neked készült.

A medálka átmérője kb. 1,5 cm, a fülbevaló teljes hossza kb. 3,9 cm (akasztójával együtt mérve).

Ha tetszik ez a design, de más színben képzeled el, ne habozz írni! Szívesen elkészítem ahogyan megálmodtad.

Az aktuális posta-akcióról a "Szállítási info"-ban, valamint a boltom főoldalán olvashatsz!

Köszönöm hogy benéztél, gyere máskor is! :)

Catherine - kézzel festett textilgomb fülbevaló acélból jellemzői

kézműves termék, készítette: MonaCrafts
késztermék, azonnal szállítható

saját alapanyag
kézzel festett behúzott gomb

színek

ajándék nekik

termékkód
2788350

feltöltve
2017. március 31.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Catherine - kézzel festett textilgomb fülbevaló acélból szállítása

*Posta-akció: 5000 Ft feletti vásárlás esetén a postaköltséget átvállalom! (Az ékszerszettek 1 terméknek számítanak)
*Termékeimet minden esetben biztonságosan becsomagolva, ajánlott küldeményként postázom.
*Személyes átvétel Mórahalmon és Domaszéken lehetséges.

Minden termékemre teljeskörű garanciát vállalok, amennyiben sérülten, hibásan érkezik, vagy rendeltetésszerű használat során baja esik, válaszboríték ellenében térítésmentesen javítom, cserélem. A garancia időtartama a vásárlástól számított 3 hónap, ezután egyéni elbírálás lehetséges.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 430 Ft 430 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 465 Ft 465 Ft
8000 Ft feletti megrendelés esetén 0 Ft 0 Ft

Catherine - kézzel festett textilgomb fülbevaló acélból alkotója: MonaCrafts

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: