Csíkos farmer mellény -  - Meska.hu Csíkos farmer mellény -  - Meska.hu Csíkos farmer mellény -  - Meska.hu
Csíkos farmer mellény -  - Meska.hu Csíkos farmer mellény -  - Meska.hu Csíkos farmer mellény -  - Meska.hu
Csíkos farmer mellény -  - Meska.hu
Csíkos farmer mellény -  - Meska.hu
Csíkos farmer mellény -  - Meska.hu
Csíkos farmer mellény -  - Meska.hu Csíkos farmer mellény -  - Meska.hu Csíkos farmer mellény -  - Meska.hu
A mellény anyaga elől rugalmas csíkos farmer, háta fehér rugalmas szövet, enyhén dzsúdó vállú. Elől cipzáros, szabása karcsúsított. Szükség esetén kisebbre tudom venni. A mellény méretei: mb.: 90-98 cm db.: 82-86 cm csb.: 92-98 cm nyakkivágás mélysége: 27 cm hossza: 58 cm Rendelhetsz másfajta farmer mellényeket is a saját méretedre, de jelenleg csak hosszabb határidővel tudok rendelést vállalni. A farmer anyag lehet koptatott hatású, egyszínű, világos vagy sötétkék, fehér, fekete vagy szürke... Lehet elől fűzős vagy cipzáros. Pld.: http://www.meska.hu/ProductView/index/1227734 Többféle méretben rendelhetőek a mellények. A mellényekhez a kitűzők külön rendelhetők kedvezőbb áron ( 700.-Ft). Mellény rendelése esetén ezeket a méreteket küldd el: Mellbőség, derékbőség, csípőcsontnál kerület, csípőbőség, mellényhossza, nyakkivágás mélysége, testmagasság
Összetevők

farmer, rugalmas szövet, cipzár, cérna


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Kézműves termék



Technika

varrás


Jellemző
mellény, pamut, farmermellény, farmer, fehérmellény, csíkos

Színek

fehér, kék, csíkos


Termékkód

3166710

Szállítás:
A terméket személyesen is át tudod venni bizonyos településeken : Dorogon, Dágon, Csolnokon, Únyon, Tinnyén, Piliscsabán. Továbbá ajánlottan postán maradóra tudom küldeni ( 500 g.-ig 1200.-Ft.) vagy csomagautomatába ( Foxpost).





Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Személyes átvétel
(Komárom-Esztergom megye)
0 Ft 0 Ft
csomagautomata előre fizetéssel
990 Ft 990 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel
1 200 Ft 1 200 Ft

Készítette

Róla mondták

“Szeretném nagyon értékelni a ruhákat, de sajnos az emailemre még azóta sem (11.17) kaptam választ a készítőtől. Pedig nagyon várom a válaszát, ahogy a felsőket is. ”

tulipantunder3

Egyedi rendeléseket is vállal

Divatlak további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek