Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Csillogó, duplasoros karkötő

Csillogó, duplasoros karkötő leírása

Kedves Látogató!
Ez a duplasoros karkötő minden ruhához hordható, lezserhez éppúgy, mint egy elegáns darabhoz.
A több karkötőt együtt hordani szeretőknek is kiváló, mert csillogásával a többit is feldobhatja. :-)
Az írizálóan csillogó, fazettás, cseh üveggyöngyöket viaszolt szál közé varrtam. A gyöngy mérete: 3 mm Gombolós záródású, ami segít neked a gyors fel- és levételben, ugyanakkor biztonságos hordást is jelent. A záródása miatt két hosszban is beállítható. Hossza: 36/38 cm, így minden méretű csuklóra illik.

Csillogó, duplasoros karkötő jellemzői

kézműves termék, készítette: skinstyleekszer

jellemző

színek

termékkód
3247970

feltöltve
2018. október 17.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Csillogó, duplasoros karkötő szállítása

Személyes átvételre Budapesten a következő helyeken van lehetőség: XVII. kerület Akadémia újtelepen, az Örs vezér terén, a KÖKI-nél vagy a Teréz körúton, de Pesten, egyeztetett helyen és időben is megoldható.
A postázást az átutalás megérkezését követő 2 munkanapon belül vállalom. Ajánlott levélben küldöm a terméket.
A Magyar Posta hibájából történő esetleges kézbesítetlenségért nem vállalok felelősséget, de mindenkor megadom a küldemény azonosító számát a kereshetőséghez. :-)

Ha más típusú kézbesítési formát szeretne, akkor előzetesen jelezze, és megoldjuk. a hatályos tarifák figyelembe vétele mellett. :-)

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 430 Ft 450 Ft

Csillogó, duplasoros karkötő alkotója: skinstyleekszer

skinstyleekszer Kedves Látogató!

Köszönöm a látogatásodat a boltomban, és hogy pár percet arra is szánsz, hogy többet megtudj rólam és a termékeimről!

Fiatalon kézműves művészeti pályát szerettem volna választani, de másfelé sodort az élet. Hobbi szinten azonban mindig az életem része volt a kreatív tevékenység. Az évek során sokféle kézműves terméket készítettem a családomnak és ismerőseimnek. Szinte mindennel foglalkoztam a főállású munkám mellett: varrással, patchworkkel, kötéssel, hímzéssel, makraméval, horgolással, szárazvirág képek készítésével és még ki tudja hányféle technikával.
Tizenéves koromban került ki a kezem alól az első bőr ékszerem, és most visszatértem az alapokhoz. Közben megszerettem az üveggyöngyöket, üveget, a fa alapanyagokat is, és most ezek kombinációjával készítem az ékszereimet. Amikor csak lehet, szettben gondolkodom.
Szerencsés vagyok, mert lehetőségem van arra, hogy végre csak ezek készítésével töltsem az időmet.

Mottóm:
Az üveg, a bőr, a fa soha nem megy ki a divatból, mert a természetes anyag örök!
Alapelveim:
* Egyedi, kézzel készített ékszerrel megmutathatod a valós énedet, kifejezheted magad. A kreativitásodat az ilyen ékszer választása is megmutatja. A tömeggyártású bizsuk nem láttatják az igazi személyiségedet!
* Az általam használt alapanyagok visszavisznek azokba az időkbe, amikor még a természetes anyagok voltak fontosak. Semmi műanyag!
* Természetes anyagokból készült ékszerrel is lehetsz divatos.
* Minden ruhát fel lehet dobni egy különleges ékszerrel.

Hogyan készülnek az Skin Style ékszerek?
Kézzel, szívvel, lélekkel! Kézi szerszámokat és eszközöket használok az ékszereim készíte során. Lehet, hogy nem olyan precízek, mint amilyeneket géppel, tömegesen készítenek, ugyanakkor biztosan nincs két egyforma közöttük! :-)
Alapanyagok: üveggyöngyök és egyedi üveg betétek, ásványi és fa gyöngyök, bőrök, viaszolt-, bőr- és textil-szálak, fém alkatrészek és ezek mindenféle kombinációja
Technikák: fonás, csomózás, szövés, varrás, bőrlyukasztás, bőrvágás, bőr ragasztás.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: