Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Legyen a te neved Zephyrus, azaz nyugati szél! - táska

Legyen a te neved Zephyrus, azaz nyugati szél! - táska leírása

Erős vászonból készült, némiképp farmerhatású táska, melynek elejére a saját magam által tervezett nyugati szél motívumot applikáltam.

A táska vállpántjának színe hasonlatos a motívumban megjelenő színekhez, ezen túlmenően azonban erős is, széles is (3,5 cm), azonban ez (kivételesen) nem állítható, hanem fix hosszúságú, azaz 78 cm.

Bélése sötétbarna, egyszínű textil, belsejében egy kétrekeszes zseb. tartásáról a használt vatelin, s a táskamerevítő gondoskodik.

Cipzárral záródik. Mérete: 31x34 cm, mélysége (talpazata) 7,5 cm.

Legyen a te neved Zephyrus, azaz nyugati szél! - táska jellemzői

kézműves termék, készítette: zazalea

színek

termékkód
773395

feltöltve
2011. január 6.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Legyen a te neved Zephyrus, azaz nyugati szél! - táska szállítása

Az eladó nem adta meg a szállítási információkat. Kérjük egyeztess vele a vásárlást követően!

Legyen a te neved Zephyrus, azaz nyugati szél! - táska alkotója: zazalea

zazalea Meska interjú az alkotóval »

Nyirati Rita vagyok. Sok mindennel foglalkoztam, foglalkozom, de a legotthonosabban a textilek között érzem magam. Jó itt nekem...
Egyedi termékeket készítek, termékeim jelentős része a Képző- és Iparművészeti Lektorátus által zsűrizett termék.

Nézz körül ... és válassz! Ha nem találtál kedvedre valót, írj nekem, s elkészítem az ízlésednek megfelelő terméket.

Termékeimet ajánlott küldeményként, buborékos borítékban postázom. A termékek mellett feltüntetett ár átutalásos vásárlásra vonatkozik, utánvétel esetén az ár a postai díjszabás szerint alakul.
Személyes átvételre vasárnaponként van lehetőség, ezt belső üzenetben megbeszélhetjük.

Vasárnaponként kézműves vásárban veszek részt, ezért célszerű vásárlás előtt levelet írni az adott termék megvásárlása előtt, bár igyekszem mindig naprakész információkkal szolgálni. :o)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban