Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Sünis őszi kosár

Sünis őszi kosár leírása

késztermék, azonnal szállítható

Fonott kosárkába lógó lábú süni figurát, habrózsákat, textilből készült tököt és az ősz kincseit tettem.

A kész dísz mérete: 26 cm X 15 cm.

----------------------

"Itt van az ősz, itt van újra"

Petőfi Sándor versének ide vágó sorával köszöntjük az őszt. Az első ami eszünkbe jut ez a versike, amit gyerekkorunkban megtanultunk? elmondogatjuk, ki-ki a maga módján. Közben ámulva csodáljuk a természetet, csodáljuk szépségét és sokszínűségét.

Igazi őszi hangulat:)

Budapesten és a lakcímemen személyesen is átvehető!

Sünis őszi kosár jellemzői

kézműves termék, készítette: Ceffa
késztermék, azonnal szállítható

technika

színek

termékkód
2892489

feltöltve
2017. augusztus 21.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Sünis őszi kosár szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 000 Ft 1 000 Ft
Postai küldemény utánvéttel 2 500 Ft 2 500 Ft
Standard postai csomag 1 300 Ft 1 300 Ft
Garantált kézbesítésű 1, 2 napos csomag 1 750 Ft 1 750 Ft

Sünis őszi kosár alkotója: Ceffa

Ceffa Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!

----------------------------------
Szabó-Majlik Évának hívnak, foglalkozásomat tekintve földmérő vagyok.
Három gyermekemmel és férjemmel Budapest mellett élünk egy nagyon kedves, hangulatos családi házban. A virágok szeretete már a gyermekkoromat elkísérte s a szakközépiskola alatt már a véremmé vált. Bár nem ezt a szakmát tanultam a társiskolánk ahol ezt oktatták szoros közelségben volt velem.
Virágboltot nyitottam egy Nógrád megyei kis faluban, majd megismerkedvén a férjemmel Budapestre költöztünk és a boltozást abbahagytam. Jöttek a gyerekek, én a szakmámban dolgoztam-most jelenleg a harmadik babámmal itthon vagyok. A virágozást nem hagytam abba az elmúlt évek alatt sem, családi körben, ismerősöknek szívesen kötöttem, esküvőkre, ballagásra díszítettem. Nagy szenvedélyem a virágok szeretete, de az igazi boldogság ha látom másnak is örömöt tudok szerezni egy-egy alkotással.
Hát böngéssz kedvedre, tudasd velem milyen elképzelésed van, álmodd meg és én megvalósítom neked!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek