Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Őszi hangulatú nyaklánc

Őszi hangulatú nyaklánc leírása

késztermék, azonnal szállítható

Ékszergyurmából készítettem ezt a medált. Az egyes darabok formája, méretének váltakozása adja a medál harmóniáját. Zöldben, kékben, barnában pompázik, mint az őszi erdő. Marhabőr kiegészítőt kapott, ami tökéletesen illik hozzá.

Őszi hangulatú nyaklánc jellemzői

kézműves termék, készítette: uvegmadar
késztermék, azonnal szállítható

technika

jellemző

színek

termékkód
3340917

feltöltve
2019. február 10.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Őszi hangulatú nyaklánc szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 750 Ft 750 Ft

Őszi hangulatú nyaklánc alkotója: uvegmadar

uvegmadar Szinte hihetetlen, hogy már 19 éve foglalkozom üvegfestéssel, 12 éve tiffanyzással, de számtalan kézműves technikát kipróbáltam már a patchworktől a dekupázsig. A legnagyobb szerelem a tiffanyzás, azon belül is a lámpakészítés. Semmihez sem hasonlítható érzés, amikor esetleg több heti munka után egyszer csak felkapcsolod az elkészült lámpát, és a színes üveg élettel tölti meg a helyiséget. Jelen lenni ismeretlen emberek otthonában a tárgyaimmal egészen misztikus érzés. Tiffany tárgyakat csak megrendelésre készítek annak érdekében, hogy a megrendelő legapróbb igényét is ki tudjam elégíteni. Újabban beleszerettem az ékszerkészítésbe, imádom a japán kumihimo technikát, illetve szívesen készítek ásványokból ékszert.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: