Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Isten hozott köszöntő tábla

Isten hozott köszöntő tábla leírása

késztermék, azonnal szállítható

Random módra repesztett három részből álló köszöntő tábla. A táblák madzaggal vannak egymáshoz erősítve. Gesztenye és elefántcsont színekkel festettem az egy komponensű repesztő lakk alján és felette. Nagyon édes őszi süni szalvétával és őszi termések mintázatú szalvétával díszítettem. Bármelyik nemű gyermek szobájában, de felnőttek előszobájában el tudom képzelni:) Méretei 15x15 cm táblákból áll, aminek a teljes hossza kb. 50 cm.

Isten hozott köszöntő tábla jellemzői

kézműves termék, készítette: csinaldmesike
késztermék, azonnal szállítható

színek

ajándék nekik

termékkód
2976013

feltöltve
2017. november 12.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Isten hozott köszöntő tábla szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 000 Ft 1 000 Ft

Isten hozott köszöntő tábla alkotója: csinaldmesike

csinaldmesike Üdvözöllek!

Ha elakadsz, nincs ötleted, nincs időd, de szeretnél örömet okozni másoknak, bármilyen alkalomra, akkor a legjobb helyen jársz. Keress bátran és a segítségedre leszek:)

Ádám Valéria vagyok és a célom, hogy csináldmesike fiókomban megtaláld a szeretteid, vagy magad kedvére való ajándékát:) Nyitott vagyok egy-egy átalakításra, híve vagyok a személyre szabott ajándékozásnak, egyedi ötletekkel.

Megtetszett valami? Örömmel veszem, írj bátran:)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: