Kötött kislány poncsó ,átmeneti felsö

Puha akril fonalból készult átmeneti kötött felso. Kerheto más színben is . Méret : 3 éves kortól 5 évesig.

kézműves termék, készítette: Eracrochetdesign
rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: fonal, gomb
technika: horgolás, kötés

Kötött kislány poncsó ,átmeneti felsö

Kötött kislány poncsó ,átmeneti felsö leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Puha akril fonalból készult átmeneti kötött felso.
Kerheto más színben is .
Méret : 3 éves kortól 5 évesig.

Kötött kislány poncsó ,átmeneti felsö jellemzői

kézműves termék, készítette: Eracrochetdesign
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3565365

feltöltve
2019. november 5.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Kötött kislány poncsó ,átmeneti felsö szállítása

Koszonom,hogy megtiszteltél vásárlásoddal.
A szálításról tudnod kell,én Angliában élek,és innen is postázom.
Az ár kalkulálásoknál csomagolási koltséget nem számoltam,számolok fel.
Kérlek amennyiben engem választasz vásárlásod után várd meg míg fel veszem veled a kapcsolatot,bármi kérdésed van viszont azt még vásárlás elott jelezd felém!
Vásárlás után kérlek,a vásárolt termék / kek vétel árat mielobb rendezni sziveskedj,miként jó magam is jelzem ha esetlegesen feltorlodás miatt késlekedve tudnám rendezni a munkámat.
A horgolt termékeknél csak is kizárólag az osszeg beérkezésétol fogok hozzá elkészíteni,elore nem gyártok felesleges darabokat.
Miután meg kaptam az utalásod,onnantól számítva !!! 10 munka nap !!!! áll rendekezémemre,hogy az általad választott terméket elkészítesem majd postai uton eljuttassam hozzád.
Mivel Angliában élek innen torténik a postázás is ami 7-10 munka nap is lehet / unnepek kornyéken ennél joval tobb így kérlek ezt is kaluláld bele a vasárlási szandékodba.
Minden esetben buborekfóliás biztonsági borítékban,illetve védo csomagolásban postázom a választott darabot,az esetleges sérulések elkerulése érdekében.

Koroszonom

Era

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény előre fizetéssel 2 700 Ft 2 700 Ft

Kötött kislány poncsó ,átmeneti felsö alkotója: Eracrochetdesign

Eracrochetdesign
Szeretettel koszontelek kedves látogató.

Meska boltomban igyekszem minél tobb álltalam késziített termékemet bemutatni.
Eleinte csak horgolt termékeimmel voltam jelen hiszen tobb mint 9 éve kostoltam bele a horgolásba amit máig nagyon szeretek,mára azonban egészen ki notte magát ,a kézmuvesség nálam.
Nem csak horgolt dekorációkat illetve kiegészítoket talalhattok,hanem megannyi dekorációt és érdekességet is.
Sajnos minden álltalam készített terméket nem tudok bemutatni,de igyekszem minél bovebb nagyobb választékkal jelen lenni.

Orulok,hogy idot szenteltél nekem,remélem elnyeri tetszésed a boltom barangolása kozben egy egy apróság.

Szep napot
Era

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: